


















Kuchynský vozík je praktickým riešením pre všetky typy kuchýň bez ohľadu na veľkosť. Servírovací vozík ponúka nielen praktický úložný priestor na kolieskach, ktorý poskytuje priestor pre všetok riad a vybavenie, ale aj ďalšiu pracovnú plochu, ktorú budete potrebovať na prípravu jedla alebo konkrétnej pochúťky. Technické údaje: servírovací vozík na 4 kolieskach: 67 x 37 x 84 cm (š / h / v) odnímateľný podnos pracovná doska a rám sú vyrobené z borovicového dreva nosnosť pracovnej dosky: 8 kg celková hmotnosť: 12,3 kg materiál: pracovná doska a rám z borovicového dreva, MDF farba: biela Obsah balenia: 1 x kuchynský vozík
| Šírka: | 67 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Hranaté |
| S kolieskami | Ano |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Farba | Biela |
| Výrobca | Miadomodo |
| Hmotnosť | 12.3 kg |
| Mobilný portál | Áno |
Používateľské recenzie
krásný doplněk do kuchyně
Zakúpené v eshope Kokiskashop.sk
Stiahnuté z Heureky
Pekný vzhľad, praktická
Zakúpené v eshope Kokiskashop.sk
Stiahnuté z Heureky

Voľne stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×80 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
3×50×23 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3×60×23 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
20×90×200 cm, kovová, vrátane roštu
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
93×148×59 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na lavičky, polyesterový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×160 cm, domčekové, v dekore borovica
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
115×207 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S bočnou tyčou, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom