Odporúčame
Sconto Kreslo VOSS modrá
Rozmery 101×87×10 cm
Popis produktu
Elegantný a pohodlný ušiak VOSS vám poskytne komfortné sedenie a stane sa skvelým spoločníkom pri popoludňajšej sieste alebo večernej relaxácii. Sedadlo spolu s operadlom sú potiahnuté zamatovo hladkou látkou príjemnou na dotyk. Zaoblené tvary kresla, vysoké opierky a chrbát priam zvádzajú k relaxácii a vy sa budete v kresle cítiť priamo kráľovsky. Drevené nôžky podčiarkujú elegantný vzhľad kresla a zaistia jeho stabilitu. Kreslo VOSS sa postará o vašu pohodu pri sledovaní filmu, čítaní vašej obľúbenej knihy, alebo pri počúvaní hudby. Môžete ho doplniť o taburet alebo pohovku rovnomennej kolekcie a vytvoriť tak priestor na sedenie pre viacero osôb, ktorý môžete kedykoľvek rozčleniť podľa potreby.
Rozmery
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 10 cm |
| Výška: | 101 cm |
Parametre
| Typ | Ušiaky |
|---|---|
| Štýl | Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| Farba | Modrá |
| Farba podrúčok | Modrá |
| Poťahová látka | PRESTIGE 2762 |
| Určené do | Obývacia izba |
| Zloženie poťahu | 100% Polyester |
| Materiál nôh/podstavca | Drevený materiál |
| Nohy | Áno |
| Vybavené podrúčkami | Áno |
| Prevedenie | Kreslo ušiak |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Zadná strana čalúnená poťahovou látkou | Áno |
| Odolnosť proti oteru (počet cyklov martindale) | 35000 |
| Materiál podrúčok | Hladká tkanina |
| Typ sedadla | Penové jadro |
| Výška nôh | 18 |


































