Intex | Bazén Marimex Florida 3,05x0,76 m s pieskovou filtráciou | 10340119
História cien
- 29. 4. 2026 - 169,9 €
- 1. 8. 2025 - 169,9 €
- 1. 3. 2025 - 193,9 €
- 17. 1. 2025 - 172,9 €
- 1. 3. 2024 - 189 €
- 26. 1. 2024 - 234,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Bazén Florida sa radí medzi veľmi obľúbené nadzemné bazény na Slovensku. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena, široká hladina vody a ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, zostaviť podpornú konštrukciu, na ktorú sa navlečie bazénová fólia. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút napúšťať vodu. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Bazénová fólia:. Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Hrúbka podlahy je 0,32 mm a steny 0,5 mm. Kvalitné spracovanie zaistí dlhodobé bezproblémové používanie bazéna. Výhody bazénov Florida:. Jednoduchá montáž. Bazén Florida je možné postaviť bez stavebných úprav na pozemku. Stačí len postaviť nosnú konštrukciu a napnúť na ňu bazénovú fóliu. Do hodiny od vybalenia bazéna sa môže napúšťať voda. Stabilita a veľkosť. Bazénovú plachtu vypína pevná kovová konštrukcia, ktorá umožňuje, aby boli bazény vyrábané aj vo veľkých rozmeroch. Široká vodná plocha tak poskytuje dostatočný priestor na kúpanie. Pripojenie filtrácie:. K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené prechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť: bazénové hadice, 2 ks prechod stenou, 1 ks inštalačná sada. Bazén je vhodný na použitie aj so slanou vodou, možno naň napojiť solinátor (za podmienky, že filtrácia má dostatočný výkon pre daný solinátor). Pripojenie skimmeru:. Pre pripojenie univerzálneho závesného skimmeru alebo závesného skimmeru k bazénom : Nieje potrebné dokupovať adaptér, stačí vymeniť prechod steny bazény, ktorý je v balení bazénu za prechod steny, ktorá je v balení skimmeru Pripojenie vysávača:. Pre pripojenie vysávača je nutné dokúpiť: 1ks Adaptér pre pripojenie vysávača k závesnému skimmeru ( univerzálny skimmer má adaptér v balení ) Súčasťou balenia bazéna Florida:. bazén Florida návod piesková filtrácia 2 ks bazénových hadíc (dĺžka 3 m, ⌀ 32 mm) inštalačný materiál Tolerancia rozmerov bazéna:. Uvedené rozmery bazéna sú len orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná odchylka je 5%. Zapustenie bazéna Florida:. Bazén Florida nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.
Parametre
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Bazén | S pieskovou filtráciou |
| Celkový objem vody v bazéne | 3,9 m<sup>3</sup> |
| Farba vnútornej fólie | Mozaika |
| Hĺbka vody | 0,61 m |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Konštrukcia | Kovová konštrukcia |
| Krycia plachta súčasťou balenia | Nie |
| Modelový rad | Bazény Florida |
| Ostatné vybavenie | Hadica na pripojenie filtrácie |
| Podložka súčasťou balenia | Nie |
| Poznámka k filtrácii | ProStar 2, bez pieskovej náplne |
| Priemer bazéna | 3,05 m |
| Priemer hladiny vody | 305 cm |
| Schodíky súčasťou balenia | Nie |
| Skimmer súčasťou balenia | Nie |
| Stav tovaru | Nové |
| Tvar bazéna | Kruh |
| Výkon filtrácie | 2 m<sup>3</sup>/hod |
| Výška bazéna | 0,76 m |
| Zazimovanie vonku | Nie |
| Značka | Intex |
| Výrobca | Intex |
Podobné produkty

Solárna plachta na bazén – krycia fólia pre ohrev vody Priemer: 206 cm
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Solárna plachta na bazén 18 stôp/549 cm Bestway 58173
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Marimex | Solárna plachta modrá pre bazény 3,66 x 7,32 m | 10400041
Na odoslanie o 1 deň
Marimex | Solárna plachta pre bazény 4,57 x 9,14 m | 10400009
Na odoslanie o 1 deň
Bestway plachta na bazén 457 cm PREMIUM LINE 58951
Skladom
Nafukovacie kreslo Bestway 75127
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LEAN Sieť na čistenie bazénov
Skladom
Plachta na bazén Bestway 488 cm PREMIUM LINE 58952
Skladom
Záhradný bazénový rebrík BESTWAY 107cm - 58330
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Solárna plachta na bazén – krycia fólia pre ohrev vody Šírka: 186 cm | Dĺžka: 378 cm
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Bestway Ľahké nafukovacie kreslo 75137
Skladom
Krycia plachta na bazén s konštrukciou z odolného vinylu - viac rozmerov 300x200
Na odoslanie o 3 dni
Automatický bazénový vysávač ZX50 na čistenie bazénov
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Intex | Piesková filtrácia Intex QX2600 so solinátorom | 10604349
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
LEAN Bazénové filtračné čerpadlo 9463l/h
SkladomDoprava zadarmo
LEAN Sada na čistenie bazéna
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bestway 43009 Nafukovacie koleso na plávanie Dvojité vodné kreslo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Piesková filtrácia Planet Pool Clean EASY
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LEAN Potápačská súprava - maska, šnorchel - sivá
Skladom
Vodná šmýkačka Single 4,88 m Bestway 52326
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bestway Nafukovacie kreslo biele 112 x 112 x 70 cm 75138
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovací matrac Bestway 188 x 99 x 25 cm 6713L
Skladom
LEAN SPORT BEST 86cm rebrík na trampolínu
Skladom
Nafukovací matrac 188 x 99 x 22 cm Bestway 67619
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia kosatka 203 cm x 103 cm Bestway 41009
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krycia plachta na bazén z odolného vinylu - viac rozmerov Priemer: 457 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Bazénový rebrík Bestway 132 cm - bezpečný, protišmykový, kovový 58332
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rebrík pre trampolínu LEAN Sport Max a SPORT PRO 60 cm
Skladom
Marimex | Podložka a solárna plachta pre bazény Florida a Orlando 3,66 m | 19900014
Na odoslanie o 1 deň
Marimex | Náhradná fólia pre bazén Orlando 3,66 x 0,91 m - mozaika | 10301010
Na odoslanie o 1 deň
Nafukovací matrac Bestway 97 x 191 x 46 cm 6713P
SkladomDoprava zadarmo


























