Odporúčame
História cien
- 22. 5. 2026 - 34,1 €
- 5. 10. 2024 - 34,1 €
- 5. 9. 2024 - 26,5 €
- 17. 6. 2024 - 34,1 €
- 15. 1. 2024 - 34,1 €
Popis produktu
Plyšové obliečky s mandalou pre príjemné teplo po celú noc Hľadáte ideálnu posteľnú bielizeň na zimu? Potom je mikroplyš práve pre vás! Hebučké mikroplyšové obliečky a farebný motív pôsobivých mandál na čiernom podklade ozdobí nejednu spálňu. Mandaly, ako symbol pokoja a rovnováhy, ktoré vás uvoľnia a pripravia k tomu pravému odpočinku. A čo viac mikroplyš ponúka? Materiál s jemným chĺpkom po vypraní rýchlo usychá, nežehlí sa a celková starostlivosť oň je veľmi jednoduchá. Jasné a stále farby nestratia na kráse ani po mnohých praniach. A nebojte sa, nevytvára žmolky a nepúšťa chlpy! Obliečky na zips sú vhodné na klasické jednolôžko a ľahko ich navlečiete na perinu 140x200 a vankúš 70x90 cm. Pre dokonalý efekt si vylaďte spálňu do bodky a kombinujte farebne mikroplyšové deky i obliečky na vankúšiky.
Parametre
| Materiál | Mikrovlákno, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Bodky |
| Zapínanie | Zips |
| 3d efekt | Ano |
| Vzor 3d | Mandala |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Štýl obliečok | Moderné, Elegantné, Vesmír a Duchovno |
| Vzor | MANDALA |
| Výrobca | XPOSE® |
Recenzie
Najlepšie produkty od Savira.sk

XPOSE® Bavlnené obliečky EKINOKS na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - vanilková 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - levanduľová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetle sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 200x220 cm
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - kávová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA DUO - sivé/béžové
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
XPOSE® Prešívaný vankúš 40x40 cm
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - krémová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
































