Odporúčame
História cien
- 17. 5. 2026 - 129 €
- 30. 1. 2025 - 129 €
- 25. 1. 2025 - 139 €
- 1. 1. 2025 - 140 €
- 7. 12. 2024 - 137 €
- 29. 11. 2024 - 144 €
- 25. 11. 2024 - 137 €
- 10. 10. 2024 - 240 €
- 6. 9. 2024 - 233 €
- 1. 7. 2024 - 228 €
- 4. 4. 2024 - 240 €
- 29. 2. 2024 - 233 €
- 15. 1. 2024 - 245 €
Popis produktu
Jednoduchý a kvalitný regál, ktorý vás okúzli svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácia: elegantné a dôkladné spracovanie lemovanie - tvrdené PVC 4x polica + 1x zásuvka Rozmery: hĺbka 35 cm šírka 60 cm výška 180 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocí mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v rozmontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Počet políc | 3;4 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 45 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 1 |
| Počet dverí | 2 |
| Dekor | Wenge |
| Výrobca | Akord |
Recenzie
Používateľské recenzie
Po rozbalení a podle návodu NELZE SMONTOVAT!! Dírky jsou špatně předvrtané. Hrůza. Jediné co bylo super je cena.
Objednala jsem barvu wenge. Na obrázku super, ale ve skutečnosti normální hnědá.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Presne podla predstav.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Regál R008 Biela
180×39×35 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava PAUL MODEL 2 Sivá/čierna Ľavá
75×240×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne






























