Odporúčame
História cien
- 12. 5. 2026 - 99 €
- 25. 1. 2025 - 99 €
- 1. 1. 2025 - 104 €
- 7. 12. 2024 - 102 €
- 29. 11. 2024 - 107 €
- 25. 11. 2024 - 102 €
- 10. 10. 2024 - 179 €
- 6. 9. 2024 - 175 €
- 28. 6. 2024 - 170 €
- 4. 4. 2024 - 179 €
- 29. 2. 2024 - 173 €
- 14. 2. 2024 - 182 €
- 15. 1. 2024 - 184 €
Popis produktu
Jednoduchá a kvalitní komoda, ktorá vás okúzli svojou jednoduchosťou a eleganciou. Komodu B-17 možno objednať v zostave B-17 Špecifikácia: elegantné a dôkladné spracovanie lemovanie - tvrdené PVC Farba: Biela, Sonoma, Wenge Rozmery: šírka: 120 cm výška: 77 cm hĺbka: 40 cm Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií. Komoda je dodávaná v rozmontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 77 cm |
Parametre
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 37 kg |
| Farba produktu | Biela |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál |
| Hrana | ABS |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 1 |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Počet dverí | 1 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Výrobca | Akord |
Recenzie
Používateľské recenzie
Nejdříve velké zděšení z mnoha prkének a šroubů :( . Po složitém skládání z toho vylezla pěkná bytelná komoda. Všechny díly byly v pořádku bez poškození. Mohu jen doporučit
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Ľahko sa montuje, dobrý dizajn, presne taký, aký som hľadal.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Krásna, prakticka
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň

















