


Rozmery 55×120×40 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieTV stolík široký 120 cm je určený pre tých, ktorí hľadajú funkčný nábytok do moderného interiéru. Stolík zaberá málo miesta a hodí sa do malých i veľkých miestností. Jednoduchá konštrukcia zaisťuje ľahkú inštaláciu a spoľahlivosť nábytku. moderný a minimalistický dizajn jednoduchá konštrukcia vhodný do malých i veľkých miestností Materiál: korpus a dvierka - laminovaná drevotrieska hrany - PVC Rozmery: šírka: 120 cm výška: 55 cm hĺbka: 40 cm Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií. Stolík je dodávaný v rozmontovanom stave.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Farba | Hnedá |
| Počet políc | 1 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Otočné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 29 kg |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet dverí | 2 |
| Dekor | Wenge |
| Výrobca | Akord |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
pékny stolek
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Krásny, efektný, bezchybný produkt.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Spokojnost s vaším nábytkom odporúčam každému.
Vyhovujúca výška stolika
Vyhovujúca výška stolika
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Veľmi som spokojma s tovarom aj s dodávkou.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
S tv stolíkom, s komunikáciou, ako aj s doručením tovaru som spokojná
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk

45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
91×220×93 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×96 cm, interiérová, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
200×150×58 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
110×30×24 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
77×90×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
153×153×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×110×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 2 týždne
92×50×28 cm, závesný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
60×347×203 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 týždňovDoprava zadarmo