Odporúčame
Čalúnená posteľ MALAGA čierna rozmer 180x200 cm
Rozmery 100×80×200 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 351 €
- 1. 1. 2025 - 351 €
- 29. 11. 2024 - 344 €
- 25. 11. 2024 - 328 €
- 28. 9. 2024 - 574 €
- 16. 7. 2024 - 571 €
- 28. 6. 2024 - 558 €
- 29. 2. 2024 - 557 €
- 14. 2. 2024 - 588 €
- 22. 1. 2024 - 567 €
Popis produktu
Zariaďovanie spálne vždy začína výberom postele, ktorá miestnosti dodáva štýl a charakter. Elegancia, jednoduchosť a štýl sú hlavnými výhodami týchto nadčasových čalúnených postelí, ktoré Vám zaistia pohodlné spanie. Vysoká opierka hlavy poskytuje výbornú podporu pre chrbát v sede, čo ocenia predovšetkým klienti pri čítaní kníh alebo sledovaní televízie. Táto posteľ dodáva interiéru jedinečnú atmosféru. Posteľ neobsahuje rošt. Ľahká, pevná drevená konštrukcia dokonale zaisťuje potrebnú stabilitu. Posteľ je potiahnutá kvalitnou eko-kožou. Matrac nie je súčasťou postele. Rozmery: Celková dĺžka postele: 232 cm Celková šírka postele: 198 cm Rozmer pre matrac: 180x200 cm
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Čierna |
| Výška čela pri nohách | 33 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Čierna |
| Materiál poťahu | Eko-koža |
| Úložný priestor | Nie |
| Topper | Nie |
| Rošt | Nie |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 220 kg |
| Spacia plocha | 180x200 cm |
| Váha | 68 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;EKO-koža |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Kov |
| Dĺžka postele | 232 cm |
| Výrobca | TT-FURNITURE |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne





























