Odporúčame
Veľká šatníková skriňa WESTA V čokoládová šírka 150 cm
Rozmery 200×150×58 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 279 €
- 8. 2. 2025 - 279 €
- 24. 1. 2025 - 272 €
- 1. 1. 2025 - 301 €
- 29. 11. 2024 - 295 €
- 25. 11. 2024 - 281 €
- 10. 10. 2024 - 492 €
- 28. 9. 2024 - 485 €
- 16. 7. 2024 - 483 €
- 28. 6. 2024 - 492 €
- 29. 2. 2024 - 490 €
- 14. 2. 2024 - 516 €
- 15. 1. 2024 - 513 €
Popis produktu
Šatníková skriňa WESTA V zrkadlo Šatníková skriňa WESTA V je navrhnutá špeciálne pre ľudí, ktorí ocenia elegantné prevedenie. Skriňa sa otvára pomocou posuvných dverí, na ktorých je umiestnených 5 zrkadiel. Vnútorná časť skrine je vybavená policami a vešiakovou tyčou. Usporiadanie políc viď obrázok. Skriňa má hliníkové ložiskové pojazdy Micra Sevroll. Korpus aj dvierka sú vyrobené z kvalitnej drvotriesky vybavenej ABS páskou (16 mm ). Dodávame v rozloženom stave. Šírka v cm 150 Výška v cm 200 Hĺbka v cm 58 Hmotnosť v kg 210 Materiál LTD (lamino) Záručná doba 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné, So zrkadlom |
| Úložný priestor | Poličky, Kombinovaný |
| Počet políc | 4 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Zrkadlo | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 124 kg |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Ankon |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne


















