Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 259 €
- 30. 1. 2025 - 259 €
- 25. 1. 2025 - 269 €
- 1. 1. 2025 - 277 €
- 29. 11. 2024 - 272 €
- 25. 11. 2024 - 259 €
- 10. 10. 2024 - 453 €
- 28. 9. 2024 - 446 €
- 16. 7. 2024 - 445 €
- 28. 6. 2024 - 452 €
- 29. 2. 2024 - 452 €
- 15. 1. 2024 - 471 €
Popis produktu
Priestranná šatníková skriňa WESTA I je vyrobená v modernom dizajne a ponúka veľké množstvo praktického úložného priestoru (viď obrázok). Neoceniteľný je systém trendových posuvných dverí, ktoré uľahčujú manipuláciu a šetrí priestor v interiéri. Teleso skrine a dvere sú vyrobené z kvalitného laminátu (16 mm). Šatníková skríň WESTA si môžete doplniť existujúce vybavenie izby. Údržba je jednoduchá, povrch je ľahko umývateľný, odolný voči pôsobeniu vody a zvýšenej teploty. Skriňa je dodávaná v rozmontovanom stave a v rôznom farebnom prevedení. V prípade otázky nás neváhajte kontaktovať. Rozmery: šírka: 150 cm výška: 200 cm hĺbka: 58 cm Hmotnosť: 210 kg Materiál: LTD (lamino)
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Počet políc | 4 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Kov |
| Zrkadlo | Nie |
| Polica | Áno |
| Váha | 124 kg |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Ankon |
Recenzie
Používateľské recenzie
Skříň po sestavení je funkční a vzhledově odpovídá obrázku
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň














