Odporúčame
Veľká šatníková skriňa MIAMI I čokoládová šírka 120 cm
Rozmery 200×120×58 cm
História cien
- 15. 5. 2026 - 219 €
- 30. 1. 2025 - 219 €
- 25. 1. 2025 - 229 €
- 1. 1. 2025 - 240 €
- 29. 11. 2024 - 235 €
- 25. 11. 2024 - 224 €
- 10. 10. 2024 - 392 €
- 28. 9. 2024 - 387 €
- 16. 7. 2024 - 385 €
- 28. 6. 2024 - 396 €
- 29. 2. 2024 - 396 €
- 15. 1. 2024 - 413 €
Popis produktu
Šatníková skriňa Miami I je vyrobená v modernom dizajne a ponúka praktický úložný priestor (viď obrázok). Neoceniteľný je systém trendových posuvných dverí (hliníkový pojazd), ktorý uľahčuje manipuláciu. Teleso skrine a dvere sú vyrobené z kvalitného laminátu (16 mm) so vsadeným zrkadlom. Výhodou šatníkovej skrine Miami je malý rozmer, ktorý zmestí aj do menšieho interiéru. Údržba je jednoduchá, povrch je ľahko umývateľný, odolný voči pôsobeniu vody a zvýšenej teploty. Skriňa je dodávaná v rozmontovanom stave a v rôznom farebnom prevedení. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Rozmery: Šírka: 120 cm Výška: 200 cm Hĺbka: 58 cm Materiál: LTD (lamino)
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | Plné |
| Počet políc | 4 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Zrkadlo | Nie |
| Polica | Áno |
| Váha | 112 kg |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál |
| Osvetlenie | Nie |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Ankon |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 160x200 cm + chránič matraca
24×160×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava NEO - skosený bok - model 3 Sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne

























