Odporúčame
História cien
- 12. 5. 2026 - 209 €
- 2. 12. 2025 - 209 €
- 12. 2. 2025 - 190,67 €
- 30. 1. 2025 - 188,45 €
- 25. 1. 2025 - 192,56 €
- 12. 5. 2026 - 209 €
- 2. 12. 2025 - 209 €
- 12. 2. 2025 - 165 €
- 30. 1. 2025 - 165 €
- 25. 1. 2025 - 179 €
Popis produktu
Komoda Malva má moderný vzhľad a vďaka 8 zásuvkám do nej uskladníte veľké množstvo vecí ako je oblečenie, hračky pre deti alebo náradie. Skvele sa hodí do domácnosti, ale svoje miesto nájde aj v pracovných podmienkach. Špecifikácia: elegantné a starostlivé spracovanie minimalistické rukoväte lemovanie - tvrdené PVC Rozmery: hĺbka 40 cm šírka 138 cm výška 97 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívajte chemické prípravky Dodávané v rozloženom stave.
Rozmery
| Šírka: | 138 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 97 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 63 kg |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 8 |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Výrobca | TOP Nábytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
paráda vypadá krásně i složení byla hračka
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 15 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
















