Odporúčame
História cien
- 3. 4. 2026 - 16,9 €
- 17. 6. 2024 - 16,9 €
- 11. 4. 2024 - 16,9 €
- 15. 1. 2024 - 15,7 €
Popis produktu
Posteľná bielizeň s 3D motívom pre štýlové spálne Lahôdka pre romantické duše, to sú čarovné 3D Obliečky KYTICA RUŽÍ, kde gradujúci kávovo hnedý podklad zdobia ružové ruže, ktoré budú skvostom aj vo vašej spálni. Obliečky s florálnym vzorom doladia svetlý i rustikálny interiér. Darujte kvet, ktorý nikdy nezvädne, darujte obliečky ruža. Samozrejmosťou je priedušný savý materiál z mikrovlákna , ktorý je príjemný na dotyk, jednoduchý na údržbu bez nutnosti žehlenia.Obliečky na zips pasujú na perinu 140x200 a vankúš 70x90 cm a skvele ho doladí deka aj obliečky v sekcii mikroplyš.
Parametre
| Materiál | Mikrovlákno, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| 3d efekt | Ano |
| Vzor 3d | Kvetiny |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | KYTICA RUŽÍ |
| Výrobca | XPOSE® |
Recenzie
Používateľské recenzie
Maximálna spokojnosť
Nádhera
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Najlepšie produkty od Rodinnebalenie.sk

XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA DUO - sivé/béžové
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta DIVOKÉ MÁKY Exclusive 90x200 cm
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo sivý 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky AMORA na dve postele
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 180x200 cm
180×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Bambusový uterák CATANIA - latté 50x90 cm
Bambusový, kusový
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo hnedý 50x90 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - perlová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - sivá 70x140 cm
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky VIOLETA na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - petrolejová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 90x200 cm
90×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - petrolejový 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 160x200 cm
160×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Sedák na stoličku REST - antracitový 40x40 cm
Záhradný
Skladom
XPOSE® Krepové obliečky DIVOKÉ MAKY - béžové
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom




























