Odporúčame
Halantex Detské obliečky FORTNITE DUO
História cien
- 3. 4. 2026 - 20,9 €
- 5. 12. 2024 - 20,9 €
- 5. 10. 2024 - 29,8 €
- 5. 9. 2024 - 20,9 €
- 17. 6. 2024 - 29,8 €
- 9. 3. 2024 - 29,8 €
- 8. 2. 2024 - 20,9 €
- 15. 1. 2024 - 29,8 €
Popis produktu
Obliečky Fortnite modré pre kvalitný spánok v bavlne Bavlnené obliečky 140x200 s motívom online hry FORTNITE v prevládajúcich modrých odtieňoch na svetlom podklade v sivej farbe a z druhej strany s modrým podkladom potešia a prebudia fantáziu aj u veľkého či malého hráča. Tento detský textil príjemne prekvapí aj na dotyk jemným materiálom zo 100% bavlny, ktorý je vzdušný a dobre absorbuje vlhkosť. Detské bavlnené obliečky pasujú na klasické jednolôžko a na rozmer periny 140x200 a vankúša 70x90 cm.
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Dievča, Chlapec |
| Materiál | Bavlna |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Detské vzory | Fortnite |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Štýl obliečok | Dětské |
| Vzor | FORTNITE |
| Výrobca | Halantex |
Recenzie
Najlepšie produkty od Rodinnebalenie.sk

XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA DUO - sivé/béžové
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta DIVOKÉ MÁKY Exclusive 90x200 cm
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 180x200 cm
180×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo sivý 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky AMORA na dve postele
140×200 cm, pre dievča, klasická
Skladom
XPOSE® Bambusový uterák CATANIA - latté 50x90 cm
Bambusový, kusový
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky VIOLETA na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo hnedý 50x90 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - petrolejová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - sivá 70x140 cm
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - perlová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - petrolejový 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - lila/sivé
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Krepové obliečky DIVOKÉ MAKY - béžové
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 90x200 cm
90×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom





























