Odporúčame
História cien
- 13. 5. 2026 - 429,27 €
- 10. 1. 2026 - 429,27 €
- 7. 1. 2025 - 392,99 €
- 1. 1. 2025 - 436,65 €
- 19. 1. 2024 - 387,6 €
Popis produktu
· elegantná a pohodlná sedacia súprava · materiál poťahu: tkaná látka (100% polyester) · drevená masívna konštrukcia a podnož · penová výplň sedadla
Rozmery
| Šírka: | 189 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 77 cm |
| Výška: | 79 cm |
Parametre
| Materiál čalúnenia | Látka |
|---|---|
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Škandinávsky |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba čalúnenia | Modrá |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozmery (v x š x h) mm | 790 x 1890 x 770 |
| Počet miest | 3 |
| Nosnosť (kg) | 350 |
| Šírka (cm) | 189 |
| Hĺbka (mm) | 77 |
| Celková výška (cm) | 79 |
| Výška sedadla (cm) | 48 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 56 |
| Šírka sedadla (cm) | 158 |
| Výška operadla (cm) | 36 |
| Výška opierky rúk (cm) | 16 |
| Rozkladacia | Nie |
Recenzie
Používateľské recenzie
kvalitný poťah, pevná sedačka
Zakúpené v eshope B2bpartner.sk
Stiahnuté z Heureky
Je uplne super spokojena jsem
Zakúpené v eshope B2bpartner.sk
Stiahnuté z Heureky
Najlepšie produkty od B2bpartner.sk

Čerpadlo do suda RFP 12-201-04
Akumulátorové, sudové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Policový regál 1+1 ZADARMO, nosnosť 175 kg, 1800 x 900 x 450 mm
Lesklý, rovný, do pivnice a garáže
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 120 x 180 cm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Plastový zásobník na dokumenty 1+1 ZADARMO, čierna
SkladomDoprava zadarmo
Korková nástenka 1+1 ZADARMO, 1200 x 900 mm
Korková, nástenná
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu, magnetická, 900 x 600 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Jednostranné hliníkové schodíky, 1x6 stupňov, výška 1,27 m
Hliníkový
SkladomDoprava zadarmo
Schránka na kľúče s kódovým zámkom, 114x94x40 mm
Na kľúče, s otváraním na kľúč, - pokladne a schránky
SkladomDoprava zadarmo
Nábytkový trezor elektronický 1+1 ZADARMO, 5 L
S otváraním na kód, samostatne stojací
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu 1+1 ZADARMO, magnetická, 1200 x 900 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Jednostranné hliníkové schodíky, 1x5 stupňov, výška 1,05 m
Hliníkový
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky mobilný kontajner MIRELLI, 4 zásuvky, biela
So zásuvkami, z lamina, s kolieskami
SkladomDoprava zadarmo
Skrinka na kľúče s mechanickým zámkom 1+1 ZADARMO, 48 kľúčov
Skrinky, kovový, s háčikmi
SkladomDoprava zadarmo
Kovová skrinka na kľúče 55 x 38 x 8 cm, 100 ks závesov
Skrinky, kovový, s háčikmi
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, sivá
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Parková lavička RESTO, 1200 mm, čierna/hnedá
Kovová
SkladomDoprava zadarmo
Nerezový policový vozík, 3 police, 680 x 380 mm
Matný, kovový, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Nábytkový trezor elektronický 1+1 ZADARMO, 16 L
S otváraním na kód, samostatne stojací
SkladomDoprava zadarmo
























