Odporúčame
História cien
- 26. 4. 2026 - 376,38 €
- 10. 1. 2026 - 376,38 €
- 7. 1. 2025 - 345,38 €
- 1. 1. 2025 - 383,76 €
- 19. 1. 2024 - 342 €
Popis produktu
· elegantná a pohodlná sedacia súprava · materiál poťahu: tkaná látka (100% polyester) · drevená masívna konštrukcia a podnož · penová výplň sedadla
Rozmery
| Šírka: | 149 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 77 cm |
| Výška: | 79 cm |
Parametre
| Materiál čalúnenia | Látka |
|---|---|
| Veľkosť | Dvojmiestne |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Škandinávsky |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba čalúnenia | Modrá |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozmery (v x š x h) mm | 790 x 1490 x 770 |
| Počet miest | 2 |
| Nosnosť (kg) | 250 |
| Šírka (cm) | 149 |
| Hĺbka (mm) | 77 |
| Celková výška (cm) | 79 |
| Výška sedadla (cm) | 48 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 56 |
| Šírka sedadla (cm) | 117 |
| Výška operadla (cm) | 36 |
| Výška opierky rúk (cm) | 16 |
| Rozkladacia | Nie |
Recenzie
Používateľské recenzie
product zodpoveda ponuke, tj. rovnake ako na obrazku
ziadne
Prílohy:
Zakúpené v eshope B2bpartner.sk
Najlepšie produkty od B2bpartner.sk

Plastový zásobník na dokumenty 1+1 ZADARMO, čierna
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 60 x 90 mm, čierna
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Biela popisovacia tabuľa na stenu 1+1 ZADARMO, magnetická, 1200 x 900 mm
Nástenná, magnetická
SkladomDoprava zadarmo
Kovová spisová skriňa, demontovaná, 4 police, 950 x 1950 x 400 mm, sivá
Kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Schránka na kľúče s kódovým zámkom, 114x94x40 mm
Na kľúče, s otváraním na kľúč, - pokladne a schránky
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky mobilný kontajner MIRELLI, 4 zásuvky, čerešňa
So zásuvkami, v dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, sivá
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Plechové dvere 90, pravé, antracit
Pravé, jednokrídlová, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelársky písací stôl MIRELLI, 160x80 cm, čerešňa
Písacie, matný, v dekore čerešňa
SkladomDoprava zadarmo
Plechové dvere 80, pravé, antracit
Pravé, jednokrídlová, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčná stolička MYSTIC 1+1 ZADARMO, čierna
Skladacia, s látkovým poťahom, stohovateľná
SkladomDoprava zadarmo
Rokovací kancelársky stôl PRIMO SQUARE, 200x80 cm, sivostrieborná podnož, dub prírodný
V dekore dub, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
Zostava kancelárskeho nábytku MIRELLI, typ B, biela/dub sonoma
V dekore dub sonoma
SkladomDoprava zadarmo
Skrinka na kľúče s mechanickým zámkom 1+1 ZADARMO, 48 kľúčov
Skrinky, kovový, s háčikmi
SkladomDoprava zadarmo
Chrómovaný regál s drôtenými policami, 1800 x 900 x 450 mm
Kovový, matný, rovný
SkladomDoprava zadarmo
Pracovný stôl do dielne G1, 840 x 1200 x 600 mm, 2 police
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 60 x 90 cm, sivá
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo







