


Rozmery 40×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hnedá Dekor Keramika 11 mm 1. trieda Imitácia Dreva Štrukturovaná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Obývačka, Chodba |
| Možnosti použitia | Interiér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 40x120 |
| Druh | Dekor, Obklad |
| Vzhľad | Imitácia Dreva, 3D |
| Vlastnosti | Štrukturovaná |
| Hrúbka | 11 mm |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Kvalita | 1. trieda |
| Séria | Larchwood |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

76×15 cm, výška, priemer
Skladom
PVC, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
63×13 cm, laminátová, - click systém
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
122×18 cm, priemer, vinylová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vinylová, - click systém, dekor dub
Skladom
Laminátová, dekor dub
Skladom
15×72 cm, výška, priemer
Skladom
22×122 cm, priemer, vinylová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vinylová, samolepiaca, svetlá
Skladom
122×18 cm, vinylová, PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC, svetlá, vzorovaná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
63×13 cm, výška, priemer
Skladom
Vinylová, samolepiaca, svetlá
Skladom
122×23 cm, vinylová, PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
1 219×23 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dekor dub

20×129 cm, laminátová, - click systém
Skladom
122×23 cm, vinylová, PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Laminátová, dekor dub
Skladom
13×64 cm, výška, priemer

76×152 cm, priemer, vinylová
Skladom
13×63 cm, výška, priemer
Skladom
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
13×650 cm, výška, priemer

122×23 cm, vinylová, PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
13×1 cm, vinylová, - click systém

PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
18×1 cm, výška, priemer

Vinylová, - click systém, dekor dub
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
90×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
26×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajšia, protišmyková, vnútorná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne