

Rozmery 40×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžová Dekor Keramika 11 mm 1. trieda Imitácia Dreva Štrukturovaná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Dekor | Dub, Vzor |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Béžová |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Obývačka, Chodba |
| Možnosti použitia | Interiér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 40x120 |
| Druh | Dekor, Obklad |
| Vzhľad | Imitácia Dreva, 3D |
| Vlastnosti | Štrukturovaná |
| Hrúbka | 11 mm |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Kvalita | 1. trieda |
| Séria | Larchwood |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeň
12×69 cm, výška, priemer
Skladom
22×122 cm, priemer, vinylová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
61×11 cm, vinylová, - click systém
Skladom
Vinylová, - click systém, dekor dub
Skladom
Vinylová, svetlá, dekor betón
Skladom
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
1 219×23 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
1 219×23 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC
Na odoslanie o 5 dní
1 219×23 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
1 219×23 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vinylová, dekor dub
Skladom
Vinylová, dekor dub
Skladom
Drevená, - click systém
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
129×1 cm, priemer, laminátová
Skladom
500×33 cm, PVC, dekor dub
Skladom
18×122 cm, priemer, vinylová
Skladom
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová, dekor dub
Skladom
Priemer, drevená, svetlá
Na odoslanie o 2 týždne
Vinylová, dekor dub, vodeodolná
SkladomPVC, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeňPVC, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
61×11 cm, výška, priemer
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
90×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
26×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Na stenu, na podlahu, klasická
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, protišmyková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom