









Rozmery 60×1 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sivá Obklad Gres 9,4 mm 1. trieda Imitácia Kameňa R12 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 1 cm |
| Umiestnenie | Vnútorné, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Protisklz | Ano |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Farba | Sivá |
| Povrch | Mat |
| Hrúbka | 9,4 mm |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 60x60 |
| Miesto použitia | Kúpeľňa, Schody Vonkajšie, Terasa, Balkón, Chodník, Garáž, Záhrada, Bazén, Krb, WC |
| Druh | Obklad, Dlažba |
| Vzhľad | Imitácia Kameňa, Matný, Luxusný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Kvalita | 1. trieda |
| Séria | Hannover |
| Protišmyk | R12 |
| Oteruodolnosť pei | PEI 4 |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

Vonkajšia, vnútorná
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Vonkajšia, vnútorná
Skladom
Keramická, matná
Skladom
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
Keramická, matná
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vnútorná, matná

60×60 cm, keramická, matná
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
30×30 cm, keramická, matná
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×60 cm, keramická
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
30×60 cm, keramická, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
Keramická, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
30×60 cm, betónová, keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Keramická, matná
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
30×30 cm, keramická, mozaiková
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, betónová
Skladom
Vonkajšia, keramická, matná
Skladom
Štvorcový
Skladom
Drevená
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
3D, keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne

Vonkajšia, vnútorná, s imitáciou dreva
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

Lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, vnútorná
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Štvorcový
Skladom
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Štvorcový
Na odoslanie o 2 týždne