






Rozmery 90×200×97 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderná pohovka LIMIA si Vás získa svojim zaujímavým, dizajnovým prevedením a premení Vašu obývačku na miestnosť s nádychom elegancie a štýlu. Funkcia rozloženia, priestranný úložný priestor, profilované podrúčky a veľké, opierkové vankúše dohromady vytvárajú pohodlný celok - dokonalú pohovku, na ktorej je radosť relaxovať. Unikátne ukončenie bokov pohovky a nenápadné, čierne nožičky jej dodávajú nezameniteľný charakter. Pohovka je vyrobená vo farebnom prevedení sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17), no k dispozícii sú aj iné farebné prevedenia, ktoré dokážete krásne doladiť k Vášmu interiéru. Vďaka funkcii rozloženia jednoduchým pohybom vytvoríte pohodlnú plochu na spanie s rozmerom (ŠxH): 125x200 cm. Uprostred pohovky je zabudovaný priestranný úložný priestor, v ktorom šikovne uschováte posteľnú bielizeň, deky alebo vankúše. Rozmery tejto jedinečnej pohovky sú (ŠxHxV): 200x97x90 cm, výška sedu je 43 cm a jej váha je 93 kg. Celočalúnenie kvalitnou látkou v kombinácii s odolnou ekokožou je veľkou výhodou, pretože pohovku môžete postaviť kdekoľvek v otvorenom priestore či už v obývačke, študentskej izbe alebo na chalupe.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 97 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka, EKO koža |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Farba | Sivá |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Váha s obalom výrobcu | 94.5 kg |
| Čistá váha výrobcu | 93 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Výška 2 | 90 cm |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.385 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Limia |
| Výška od - do (cm) | 73 - 90 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 56 |
| Výška sedadla (cm) | 43 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 125 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 125 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá (Sawana 05) / biela (Soft 17) |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Sawana 05 / Soft 17 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / ekokoža |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

82×236×88 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Dvojmiestna, ratanová, látková
Skladom
75×187×94 cm, dvojmiestna, v modernom štýle
Skladom
92×222×96 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
76×214×81 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
77×150×180 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 2 týždne
60×75×73 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×75×73 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×215×103 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×215×103 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25×100×190 cm, rozkladacia, dvojmiestna

85×130×103 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
85×130×103 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia, kožená, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
77×210×86 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
90×180×75 cm, trojmiestna, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia, látková, s vysokou opierkou
Skladom
90×180×75 cm, trojmiestna, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia, látková, s vysokou opierkou
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Dvojmiestna, s poťahom z eko kože, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
74×188×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
74×138×73 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
60×75×73 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
77×168×86 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
90×180×75 cm, trojmiestna, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
76×203×80 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom