Odporúčame
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Grado L/P - tmavohnedá
Rozmery 90×120×206 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 395 €
- 28. 10. 2024 - 395 €
- 18. 7. 2024 - 336 €
- 4. 4. 2024 - 383 €
- 9. 2. 2024 - 385 €
- 6. 2. 2024 - 308 €
- 15. 1. 2024 - 385 €
Popis produktu
Rohová sedačka GRADO L/P so štýlovým prevedením sa skvele hodí do Vašej modernej obývačky. Disponuje priestranným úložným priestorom na uskladnenie posteľnej bielizne alebo sezónneho prádla. Pohodlné lôžko získate rozložením sedačky, vďaka funkcii rozkladu s rozmerom (ŠxH): 120x206 cm a môžete ho využívať na prenocovanie hostí. Pohodlie a vysoký komfort sedačky je zabezpečený pomocou výplne sedačky - vysoko kvalitnou penou a mäkkými opierkovými vankúšmi. Sedačka je univerzálna, to znamená, že nie je potrebné určovať ľavý a pravý roh. Moderné farebné prevedenie tmavohnedá (Sawana 26) dokážete perfektne zladiť k nábytku, pričom na výber je aj v iných prevedeniach. Sedačka je postavená na nízkych čiernych nožičkách, ktoré dotvárajú jej moderný dizajn. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 206x146x40-90 cm a váha je 88 kg.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 206 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Orientácia | Univerzálna |
| Váha s obalom výrobcu | 90 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.512 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 88 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Výška 2 | 90 cm |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Grado L/P |
| Výška od - do (cm) | 73 - 90 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 57 |
| Výška sedadla (cm) | 40 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 120 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 206 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 120 x 206 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Tmavohnedá |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Označenie prevedenia poťahu | Sawana 26 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Doplňujúce informácie | Pena T25 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ sedačky | Rohová |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom










