Odporúčame
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Almero L - cappuccino / béžová
Rozmery 90×125×193 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 976 €
- 28. 7. 2024 - 976 €
- 18. 7. 2024 - 878 €
- 4. 4. 2024 - 944 €
- 15. 1. 2024 - 953 €
Popis produktu
Nadčasová rohová sedačka ALMERO L je navrhnutá tak, aby sa dokonale hodila do každého interiéru a aby ju bolo možné zladiť s nábytkom Vašej obývačky. Vďaka čalúneniu celej sedačky je možné ju umiestniť kamkoľvek v otvorenom priestore. Sedačka je vybavená funkciou rozkladania, pomocou ktorej jednoducho vytvoríte priestor na občasné spanie s rozmerom (ŠxH): 125x193 cm. Veľký úložný priestor Vám poskytne dostatok miesta na uloženie posteľnej bielizne, vankúšov a iného prádla. Elasticita a mäkkosť sedačky zaručí použitá vysoko kvalitná pena. K vyššiemu komfortu pri používaní prispievajú nastaviteľné hlavové opierky a jej celkový štýl a jedinečný dizajn vyzdvihuje vkusné, hlboké prešívanie na sedacej časti a a netradičné, ozdobné chrómové nožičky. Sedačka je vyrobená z kvalitnej látky v kombinácii s ekokožou, vo farebnom prevedení cappuccino (Berlin 03) / béžová (Soft 33) a je dostupná aj v iných farebných prevedeniach. Celková váha sedačky je 148 kg a jej rozmery sú (ŠxHxV): 275x202x43-90 cm. Rohová sedačka je na výber v ľavom aj v pravom prevedení.
Rozmery
| Šírka: | 125 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 193 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 3.283 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Výška 2 | 90 cm |
| Čistá váha výrobcu | 148 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 151 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Almero L |
| Výška od - do (cm) | 70 - 90 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 60 |
| Výška sedadla (cm) | 43 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 125 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 193 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 125 x 193 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Cappuccino / béžová |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Označenie prevedenia poťahu | Berlin 03 / Soft 33 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / ekokoža / kov |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Áno |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá |
| Nožičky | Kovové |
| Doplňujúce informácie | Molitánovo-pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ sedačky | Rohová |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom




















