




Rozmery 60×73×166 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Multifunkčné kreslo RIVA je vybavené praktickou funkciou rozkladu a veľkým, priestranným úložným priestorom na posteľnú bielizeň, vankúše alebo deky. Vďaka jeho prevedeniu je vhodné ho umiestniť do detských izieb, kde bude vytvárať pokojnú zónu oddychu a relaxu pre Vaše ratolesti. Kreslo je vyrobené v príjemnom farebnom prevedení tmavomodrá (Alova 79) / sivá (Alova 10) a k dispozícii je aj v iných farebných prevedeniach. Plocha na spanie po rozložení má rozmer (ŠxH): 73x166 cm, ktorú je možné využívať na každodenný spánok. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 75x104x60 cm, výška sedu je 28 cm a váha kresla je 33 kg.
| Šírka: | 73 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 166 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Farba | Modrá |
| S úložným priestorom | Ano |
| Váha s obalom výrobcu | 34 kg |
| Čistá váha výrobcu | 33 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Výška 2 | 60 cm |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.283 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Riva |
| Výška od - do (cm) | 50 - 60 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 63 |
| Výška sedadla (cm) | 28 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 73 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 166 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 73 x 166 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Modrá |
| Farba (slovne) | Tmavomodrá / sivá |
| Prevedenie poťahu | Modrá |
| Označenie prevedenia poťahu | Alova 79 / Alova 10 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Rozkladacie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

60×73×166 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Skladom
84×67×122 cm, hojdacie, rozkladacie
SkladomDoprava zadarmo
60×73×166 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Skladom
76×45×60 cm, klubové, s nožičkami
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
105×101×96 cm, kožené, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
102×100×100 cm, polohovacie, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacie, s látkovým poťahom
Na odoslanie o 5 dní
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
84×102×109 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
115×67×91 cm, hojdacie, polohovacie
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S podnožkou, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Otočné, v modernom štýle, designové
Skladom
Otočné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
95×110×97 cm, kožené, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
73×66×60 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Otočné, v modernom štýle, designové
Skladom
Klubové, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, polohovacie, s nožičkami
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
84×102×109 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×87×73 cm, v škandinávskom štýle, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75×87×73 cm, v škandinávskom štýle, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
102×67×90 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×102×109 cm, rozkladacie, s podnožkou
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
80×86×88 cm, v škandinávskom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 6 týždňov
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
90×95×106 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
87×67×115 cm, hojdacie, polohovacie
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
115×55×67 cm, hojdacie, polohovacie
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s vysokou opierkou, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 4 dni
Otočné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
108×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom