Porovnajte ceny od 147 € do 169 € v 3 e-shopoch:
Obojstranný penový matrac Lucas 140 140x200 cm
Rozmery 9×140×200 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 147 € do 169 €:
História cien
- 13. 5. 2026 - 156 €
- 17. 4. 2026 - 156 €
- 25. 3. 2026 - 155,67 €
- 20. 1. 2026 - 165,33 €
- 10. 1. 2026 - 163,33 €
- 2. 12. 2025 - 165,33 €
- 15. 11. 2025 - 162,3 €
- 9. 11. 2025 - 160,3 €
- 28. 10. 2025 - 165,33 €
- 22. 10. 2025 - 167,67 €
- 29. 8. 2025 - 166,67 €
- 14. 8. 2025 - 172 €
- 1. 8. 2025 - 175,33 €
- 15. 7. 2025 - 170,67 €
- 4. 7. 2025 - 172 €
- 7. 6. 2025 - 145,5 €
- 12. 5. 2025 - 143,5 €
- 3. 3. 2025 - 151 €
- 27. 2. 2025 - 152,33 €
- 13. 5. 2026 - 147 €
- 17. 4. 2026 - 147 €
- 25. 3. 2026 - 146 €
- 20. 1. 2026 - 152 €
- 10. 1. 2026 - 152 €
- 2. 12. 2025 - 152 €
- 15. 11. 2025 - 152 €
- 9. 11. 2025 - 152 €
- 28. 10. 2025 - 152 €
- 22. 10. 2025 - 152 €
- 29. 8. 2025 - 152 €
- 14. 8. 2025 - 152 €
- 1. 8. 2025 - 152 €
- 15. 7. 2025 - 152 €
- 4. 7. 2025 - 152 €
- 7. 6. 2025 - 139 €
- 12. 5. 2025 - 135 €
- 3. 3. 2025 - 135 €
- 27. 2. 2025 - 139 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Doprajte si pohodlné, ničím nerušené noci a kvalitný spánok s penovým matracom LUCAS 140. Snehovo biely poťah matraca je odnímateľný vďaka zipsu, takže ho môžete oprať v práčke pri teplote 40 °C a jeho profilovanie prispieva k prekrveniu pokožky a uvoľneniu svalstva. Jadro matraca je zložené z elastickej a prispôsobivej pene T2542, ktorá je priedušná, má nízku hmotnosť, preto sa s matracom jednoducho manipuluje. Ďaľšou vrstvou jadra matraca je HR pena, ktorá je vysoko pružná a vďaka svojej flexibilite umožňuje dynamicky reagovať na rôzne váhové zaťaženie, čo zabezpečí dokonalé pohodlie a komfort. Rozmery matracu sú (DxŠ): 200x140 cm, no vyrábaný je aj v iných šírkach. Tento antialergický matrac s tvrdosťou H3 je obojstranný, takže si môžete zvoliť stranu, ktorá zabezpečí Vaše maximálne pohodlie. Antialergické matrace sú navrhnuté tak, aby boli čo najvzdušnejšie, boli zdravotne nezávadné a boli odolné voči usadzovaniu prachu, roztočov a tvorbe plesní.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 9 cm |
Parametre
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Výplň | HR pena |
| Obojstranné | Ano |
| Farba | Biela |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.252 m3 |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 9.1 kg |
| Čistá váha výrobcu | 9.1 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Lucas 140 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | PUR pena / HR pena / látka |
| Výhody produktu | Snímateľný poťah, obojstranný |
| Matrac s roštom | Nie |
| Antialergická funkcia | Áno |
| Ortopedický matrac | Nie |
| Doplňujúce informácie | Pena T2542, HR pena |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ matraca | Penový |
| Materiál | PUR pena / HR pena / látka |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Podobné produkty

ComfortMatrace LUXSleep 23cm 80x200 cm
23×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Tropico Tropico Super FOX Blue Wellness Rozmery 90x200
24×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
ComfortMatrace LUXSleep 23cm Rozměr: 80x200 cm
23×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Matrac Hydrolatex duo Rozmer: 100 x 200 cm
Zdravotný, tvrdý, latexový
SkladomDoprava zadarmo
ComfortMatrace TAURUS 20cm 1+1 (v balení 2 ks) Rozměr: 80x200 cm
20×80×200 cm, zdravotný, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
Penový matrac LIVE MAX 200x90x20 cm - HR pena so zvýšenou hustotou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Prémiový matrac Materasso Simple Dream - 200 x 80 cm
Tvrdý, latexový, s výplňou z PUR peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Povrchový matrac z pamäťovej peny Polux 8 cm EMI, 90x200 cm
SkladomDoprava zadarmo
ECOMATRACE PARIS PREMIUM 20 cm Sendvičový masážny matrac Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
ComfortMatrace DREAM RELAX 15cm Rozměr: 100x200 cm
15×100×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Penový matrac LIVE 200x120x14 cm - HR pena so zvýšenou hustotou
120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Penová matrac výška 25 cm, Airspring Polargel 90x200 cm
90×200 cm, penový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Classic Lux Tiahome - 90x190cm
17×90×190 cm, zdravotný, penový
Skladom
Penový matrac ZARA TRIMTEX TiaHome - 200x200cm
200×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Detský matrac BABY MAX RELAX 130x70x10 cm - pena / kokos
Zdravotný, penový, obojstranný
Skladom
Detský matrac LUX COMFORT MAROKO 160x80x10 cm - HR pena
Zdravotný, penový, obojstranný
Skladom
ComfortMatrace TAURUS 15 cm 90x200 cm
15×90×200 cm, zdravotný, pružinový
Skladom
Materasso Penový matrac Antidekubit Fresh Rozmer: 80 x 200 cm
Zdravotný, penový, tvrdý
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
ComfortMatrace Wellten Premium 24cm 1+1 (v balení 2 ks) Rozměr: 100x200 cm
24×100×200 cm, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
ComfortMatrace LUXSleep 23cm 1+1 (v balení 2 ks) Rozměr: 80x200 cm
23×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Duo Comfort Aloe Vera Tiahome - 80x190cm
16×80×190 cm, zdravotný, penový
Skladom
Materasso Penový matrac Spinal Cut 1+1 Rozmer: 120 x 200 cm
Zdravotný, tvrdý, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia karimatka AdventuRest matrac 198 x 71 cm Bestway 69618
Nafukovací, pre návštevy, s nosnosťou 140 kg a viac
Skladom
Pružinový matrac Ostina 90 90x200 cm
13×90×200 cm, zdravotný, pružinový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Wooden Toys MATRAC Pena – Kokos – Pohánka, rozmery 160 x 80 cm
Zdravotný, penový, tvrdý
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac OXYGEN motion Rozmer: 120 x 200 cm
Zdravotný, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
ECOMATRACE PARIS PREMIUM 20 cm Sendvičový masážny matrac 1+1 Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
ComfortMatrace AFRODITA 22cm Rozměr: 120x200 cm
22×120×200 cm, zdravotný, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Kingstone 1+1 Rozmer: 80 x 200 cm
Zdravotný, tvrdý, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
Prémiový matrac Materasso Simple Cloud - 200 x 160 cm
Latexový, z pamäťovej peny, s výplňou z PUR peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Viscogreen Lux Rozmer: 80 x 200 cm
Zdravotný, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Memory green EMI, 80x190
80×190 cm, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Baleta S80 - craft zlatý / biely lesk
51×81×51 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

