Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Ella II - čierna / červená
Rozmery 95×125×194 cm
História cien
- 28. 4. 2026 - 368 €
- 9. 1. 2025 - 368 €
- 22. 10. 2024 - 335 €
- 11. 10. 2024 - 285 €
- 4. 4. 2024 - 323 €
- 15. 1. 2024 - 324 €
Popis produktu
Extravagantná a moderná pohovka ELLA II Vám poskytne dostatok miesta na relax a zároveň bude efektným vybavením Vašej obývačky. Zaujímavé prevedenie farieb, ich kombinácia a drevený detail na korpuse v prednej časti, dodávajú pohovke nádych nadčasovosti a unikátnosti. Mäkkú náruč a vysoký komfort pohovky zaisťuje vysoko kvalitná pena, použitá na jej výplň. Pohovka bola vyrobená so zámerom možnosti jej rozloženia a tak získania plochy na spanie. Funkcia "klik klak" umožňuje nastaviť operadlo pohovky do vodorovnej a zvislej polohy. Po rozložení má plocha na spanie rozmer (ŠxH): 125x194 cm a môžete ju využívať nie len na občasné, ale aj na každodenné spanie. Priestranný úložný priestor sa s radosťou postará o Vašu posteľnú bielizeň, vankúše, deky a iné sezónne prádlo. Celkový dizajn dotvára štýlové prešívanie sedacej aj opierkovej časti a dva dekoračné vankúšiky, ktoré sú súčasťou balenia. Kombináciu farieb čierna (Alova 04) / červená (Alova 46) dokážete dokonale zladiť s Vašim interiérom, no ak Vám táto kombinácia nevyhovuje k dispozícii sú aj iné. Celkové rozmery tejto unikátnej pohovky sú (ŠxHxV): 194x92x95 cm, výška sedu je 45 cm a váha pohovky je 61 kg.
Rozmery
| Šírka: | 125 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 194 cm |
| Výška: | 95 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Červená |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.048 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 61 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 63 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Ella II |
| Hĺbka sedadla (cm) | 58 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 125 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 194 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 125 x 194 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna / červená |
| Prevedenie poťahu | Čierna |
| Označenie prevedenia poťahu | Alova 04 / Alova 46 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Doplňujúce informácie | Klik-klak rozkladanie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Záhradná hojdačka Ines - antracit / krémová
170×215×130 cm, kovová, so strieškou
Na odoslanie o 2 týždne
Plastový záhradný vozík IWO85C 85 l - čierna
71×79 cm, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - craft zlatý
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trampolína Jumper PRO 305 cm - čierna / oranžová
256×305 cm, okrúhla
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom












