Odporúčame
Rozkladacia pohovka Arco P - čierna / žltá
Rozmery 77×150×180 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 394 €
- 8. 4. 2024 - 394 €
Popis produktu
Pohovka ARCO P bude skvelým doplnkom a efektným vybavením Vašej domácnosti, pričom svoje využitie si nájde v obývacej izbe, ale aj študentskej izbe alebo pracovni. Vďaka svojmu prevedeniu dokonale zapadne do každého klasického a moderného interiéru. Pohovku jednoduchým pohybom zmeníte na plochu na spanie prostredníctvom funkcie rozkladu. Rozmer rozloženej plochy je (ŠxH): 150x180 cm. Okrem toho disponuje aj praktickým úložným priestorom na odkladanie bielizne. Mäkkosť a elasticitu pohovky zaručuje vyosko kvalitná pena použitá na jej výplň. Čelo pohovky je tvorené dvoma vzájomne prekrytými poloblúkmi, očalunenými látkou, čo robí pohovku zaujímavou a netradičnou. Je čalúnená odolnou látkou v príjemnom prevedení čierna (Malmo 96) / žltá (Malmo 41), no k dispozícii je aj v iných prevedeniach a vzoroch. Váha pohovky je 78 kg a jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 218x80x77 cm, pričom výška sedu je 44 cm. Pohovka je k dispozícii v ľavom aj pravom prevedení.
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 180 cm |
| Výška: | 77 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Čistá váha výrobcu | 78 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.584 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 80 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Arco P |
| Hĺbka sedadla (cm) | 77 |
| Výška sedadla (cm) | 44 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 150 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 180 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 150 x 180 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Žltá |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna / žltá |
| Prevedenie poťahu | Žltá |
| Označenie prevedenia poťahu | Malmo 96 / Malmo 41 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Orientácia | Pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom























