








Najlepšia cena za posledných 30 dní: 19,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hrejivé obliečky z mikroflanelu, ktoré majú štýl. S elegantným zimným motívom sobov a stromčekov na sivomodrom podklade hravo strčia do vrecka všetky tradičné vianočné obliečky a dodajú vašej posteli šmrnc škandinávskeho štýlu aj decentnú sviatočnú atmosféru. Navyše sú tak jemné a hrejivé, že sa budete rozplývať blahom aj počas tých nejmrazivějších nocí. Mikroflanel rýchlo schne, nemusí sa žehliť a ani sa nekrčí a je šetrný aj k citlivej pokožke. Spoznajte čaro kolekcie bytového textilu Nordic, ktorá osobitým spôsobom čerpá inšpiráciu z obľúbeného škandinávskeho dizajnu a dodá vášmu domovu harmóniu severského bývania. Kolekcia Nordic ponúka pre každého niečo: jemné pastelové farby, neutrálne farebné ladenie, prírodné a zvieracie motívy či tradičné folklórne vzory.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm
| Materiál | Mikroflanel, Polyester |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Vianočný |
| Zapínanie | Gombíky, Zips |
| Gramáž | 240 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Mikroflanel |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Nesmie sa žehliť |
| Výrobca | 4Home |
Používateľské recenzie
Krásné povlečení
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Výborný materiál, nádherné obliečky, krásne farby, mäkkučké a spinká sa v nich ako v bavlnke, veľká spokojnosť
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Nádherné, teploučké
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom