Odporúčame
Steinel 065829 - LED Vonkajšie svietidlo so senzorom L 620 LED/13,5W/230V IP44
História cien
- 4. 4. 2026 - 289,9 €
- 7. 11. 2025 - 289,9 €
- 24. 9. 2024 - 255,9 €
- 23. 9. 2024 - 264,9 €
Popis produktu
LED vonkajšie nástenné svietidlo s infračerveným senzorom pohybu a integrovanou kamerou. Ideálne svietidlo na fasádu domu, do záhrady alebo k príjazdovej ceste. Svietidlo má jemný štart svetla a elegantné pozvoľné rozjasňovanie. Obsahuje širokouhlú kameru (1080p FULL HD s otáčaním o 180°) a interkomunikačný systém (komunikácia cez smartphone). Ako náhle senzor zistí pohyb, svetlo sa rozsvieti a na vašom mobilnom zariadení sa zobrazí správa. Nastaviteľná kamera prenáša snímky vášho vchodu do vášho smartfónu alebo tabletu cez Wi-Fi a poskytuje vám možnosť interakcie. Môžete vidieť a počuť, čo sa deje vonku pred vašimi dverami a môžete komunikovať vďaka vstavanému interkomunikačnému zariadeniu. Ako náhle je kamerou detekovaný pohyb, zodpovedajúce snímky sú uložené na micro SD karte uložené v lampe. Vďaka teplému bielému svetlu je aj v noci vždy všetko dobre osvetlené. Svietidlový kryt je vyrobený z hliníka a je odolný voči UV žiareniu. Montážna výška: 1,8 m až 2,5 m. Nastavenie súmraku 10 - 10 000 lx. Dosah senzora: až 10 m. Nastaviteľná doba svietenia: 60 sec. až 15 min. Rozsah snímania: 180 °. Farba svetla: 3000K. Odolnosť voči nárazu IK03. Teplotné rozmedzie: -10 až +40 °C. Současťou balenia je SD micro karta (16 GB).
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Kov |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom/Inteligentné osvetlenie |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 13,5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 13,5 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 1026 lm |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 70 W |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 13,5 W |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK03 |
| Štýl | Ostatné |
| Index podania farieb (cri) | 89 |
| Series | WALL Steinel |
| Výrobca | Steinel |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo FALCON II LED/108W/230V 3000-6500K pr. 80 cm biele + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 4000K
LED, so závitom E27, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom TRIANGLE LED/20W/230V antracit
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo






































