


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jemné ako pavučinka - tak presne vyzerajú voálové záclony z modernej kolekcie MONNA. Priesvitné záclony v žiarivo žltej farbe zapadnú do každej izby či spálne. Sú vyrobené zo 100% polyesteru, ktorý je príjemný na dotyk, zároveň je odolný. Na zavesenie slúžia narážacie krúžky. Dodávame samostatne alebo ako zvýhodnenú sadu 2 ks.
| Šírka: | 135 cm |
|---|
| Umiestnenie | Do spálne |
|---|---|
| Metráž | Kusové |
| Typ | Voálové |
| Farba | Žltá |
| Odporúčané pranie | 30 °C |
| Gramáž | 70 g/m² |
| Útulný domov vytvoria | Bytový textil |
| Typ vybavenia | Doplnky do detskej izby |
| Motív | Jednofarebné |
| Spôsob uchytenia | Krúžky Ø 4 cm |
| Materiál | Polyester |
| Prevedenie | Sada 2 ks - výhodná sada |
| Výrobca | STOF |
Používateľské recenzie
je zaujímavý dizajn
Zakúpené v eshope DeDoma.sk

Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dni

Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Na spanie, klinový, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 2 dni
Tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Na dvere
Na odoslanie o 3 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Na dvere, závesný
Na odoslanie o 3 dni
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
Korkové, okrúhle, z PVC
Na odoslanie o 3 dni
Nerezový, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Polievkové lyžice, príborové vidličky, príborové nože
Na odoslanie o 3 dni
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 3 dni