Rabalux 5445 - LED stmievateľné stropné svietidlo DANNY LED/36W/230V + diaľkový ovládač
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Hlavný materiálSklo, Kov
SmartAno
Farba svetlaTeplé biele, Denné biele, Studené biele
FarbaBiela
Záručná doba60 mesiacov
TypStropné svietidlo
MiestoObývačka/Spálňa
FunkcieLED technológia/Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
TvarGuľatý
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja36 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja36 W
Ekvivalent klasickej žiarovky205 W
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Celkový svetelný tok3000 lm
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Celkový príkon svietidla36 W
ŠtýlOstatné
SeriesDANNY Rabalux
VýrobcaRabalux
Podobné produkty
-5 %
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Brilo 3823-014 - LED stropné svietidlo SILIN LED/16W/230V pr. 33 cm
-24 %