
Moderné záhradné bodové svietidlo čierne vrátane kábla a zástrčky 150 cm 2-svetlá IP65 - Basic
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vonkajšie nástenné svietidlo GTV Grande-AU OS-GRA0UA-00
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Výrobca | GTV |
| Hľbka | 21 cm |
| Napetie | 230 V |
| Krytie | IP 54 |
| Patica/objímka | E27 |
| Max. výkon | 60 W |

Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Skladom
Závesné, do zeme, stojanové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Závesné, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Závesné, s napätím 230V, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné, bronzové, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, nad schodisko
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo