Odporúčame
4,49 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 4,49 €
- 28. 2. 2026 - 4,49 €
- 23. 2. 2026 - 5,49 €
- 10. 2. 2026 - 6,49 €
- 29. 11. 2025 - 8,49 €
- 30. 6. 2025 - 7,99 €
- 24. 6. 2025 - 6,49 €
- 17. 6. 2025 - 6,99 €
- 10. 6. 2025 - 7,49 €
- 11. 2. 2025 - 7,99 €
- 21. 1. 2025 - 7,49 €
- 14. 1. 2025 - 7,99 €
- 7. 1. 2025 - 8,49 €
- 31. 12. 2024 - 8,99 €
- 25. 12. 2024 - 7,99 €
- 24. 12. 2024 - 7,49 €
- 17. 12. 2024 - 7,99 €
- 17. 9. 2024 - 7,49 €
- 5. 9. 2024 - 6,99 €
- 21. 8. 2024 - 6,49 €
- 15. 1. 2024 - 5,99 €
Popis produktu
Elegantná sada z kolekcie WHITELINE zapadne do interiéru každej kuchyne. Obsahuje stojanček z bambusového dreva a dve porcelánové koreničky. Nádoby sú po obvode zdobené jemným plastickým reliéfom. Plnia sa zospodu po odklopení umelohmotného krytu.Súprava je vhodná do modernej aj rustikálne pojatej domácnosti spoločne s ďalšími kúskami z kolekcie WHITELINE.Rozmery jednotlivých koreničiek: pr. 4,5 cm x v. 7,5 cm, rozmery stojana: 11,5 x 6 x 8,5 cm
Parametre
| Sortiment | Soľničky a koreničky |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Typ mlynčeka | Ručný |
| Farba | Biela |
| Hĺbka (cm) | 6 cm |
| Počet kusov v sade | 3 ks |
| Šírka (cm) | 11,5 cm |
| Umývačka riadu | Áno |
| Výška (cm) | 8,5 cm |
| Výrobca | Orion |
Recenzie
4.01 hodnotenie
5
0 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
Soľnička (s jednou dierkou) je v poriadku. Korenička (s tromi dierkami) je deformovaná na podstave z výroby a preto stojí nakrivo.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Neprihlásený používateľ
Chybělo spodní víčko u pepřenky.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky













