Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - craft tobaco / šenil safari
Rozmery 88×155×120 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 242 €
- 19. 2. 2025 - 242 €
- 4. 4. 2024 - 220 €
- 15. 1. 2024 - 221 €
Popis produktu
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P je veľmi stabilná a odolná, určená pre štyri osoby. Jej výhodou je univerzálna montáž, tzn., že roh lavice je univerzálny, takže je možné zmontovanie lavice podľa Vašich potrieb a možností na ľavú / pravú stranu. Lavica s rozmermi (ŠxHxV): 155 x 120 x 88 cm je vyrobená z laminovanej, kvalitnej DTD v hrúbke 16 mm, s odolnou úpravou hrán ABS. Vyrobená je vo farbe craft tobaco, pričom k dispozícii sú aj iné farebné prevedenia. Lavica disponuje aj uzavretou odkladacou plochou. Čalúnená sedacia plocha je z kvalitnej látky vo farbe šenil Safari.
Rozmery
| Šírka: | 155 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Výška: | 88 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino, Čalúnenie |
| Materiál poťahu | Látka |
| Tvar | Rohové |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1191 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 43 kg |
| Značka | MEBLOCROSS |
| Typové označenie | ZKU-01 L/P |
| Hĺbka sedadla (cm) | 35 |
| Výška sedadla (cm) | 42 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Craft tobaco / šenil safari |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Označenie prevedenia poťahu | Safari |
| Poťah (slovne) | Šenilová látka |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | DTD / šenil |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Druh látky | Šenil |
| Výhody produktu | Uzamykateľný úložný priestor, obojstranný roh |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 4 |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Klasický |
| Poťah | Šenilová látka |
| Výrobca | MEBLOCROSS |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom































