Porovnajte ceny od 704,19 € do 932,75 € v 3 e-shopoch:
Dizajnová komoda Argentinas 160 cm mango
Rozmery 75×160×45 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 704,19 € do 932,75 €:
História cien
- 25. 5. 2026 - 691,7 €
- 23. 5. 2026 - 691,7 €
- 18. 4. 2026 - 686,04 €
- 14. 2. 2026 - 692,13 €
- 24. 1. 2026 - 712,47 €
- 25. 10. 2025 - 706 €
- 30. 9. 2025 - 706,1 €
- 27. 9. 2025 - 707,65 €
- 20. 9. 2025 - 712,52 €
- 2. 8. 2025 - 719,02 €
- 26. 7. 2025 - 717,71 €
- 22. 3. 2025 - 715,01 €
- 1. 3. 2025 - 714,41 €
- 22. 2. 2025 - 705,57 €
- 15. 2. 2025 - 709,12 €
- 8. 2. 2025 - 702 €
- 19. 1. 2025 - 709,78 €
- 25. 5. 2026 - 652,92 €
- 23. 5. 2026 - 652,92 €
- 18. 4. 2026 - 652,92 €
- 14. 2. 2026 - 652,92 €
- 24. 1. 2026 - 652,92 €
- 25. 10. 2025 - 652,92 €
- 30. 9. 2025 - 652,92 €
- 27. 9. 2025 - 652,92 €
- 20. 9. 2025 - 652,92 €
- 2. 8. 2025 - 652,92 €
- 26. 7. 2025 - 652,92 €
- 22. 3. 2025 - 652,92 €
- 1. 3. 2025 - 652,92 €
- 22. 2. 2025 - 652,92 €
- 15. 2. 2025 - 652,92 €
- 8. 2. 2025 - 652,92 €
- 19. 1. 2025 - 683,18 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dizajnová komoda Argentinas 160 cm mango Potrebujete viac úložného priestoru a chceli by ste dať svojmu interiéru nový dizajn? Potom by ste nemali prehliadnuť komodu Argentinas. Jej telo vyrobené z masívneho mangového dreva podopiera čierny kovový rám dodávajúci nábytku industriálny nádych. Jedinečná je predná časť dverí, ktorá pripomína stromovú kôru s jej jednotlivými ryhami a vyvýšeninami. Za trojicou dverí nájdete šesť priehradiek rovnakej veľkosti. Sú ideálne na uloženie všetkých druhov domácich potrieb, ako sú riad, poháre alebo knihy. Komoda má pevnú zadnú stenu, preto ju môžete využiť aj ako oddeľovací prvok v miestnosti. Nadčasový prírodný dizajn je univerzálny, vďaka nemu nábytok harmonicky zapadne k rozličným druhom nábytku, farieb i materiálov. Rozmer: 160cm x 75cm x 45cm (š x v x h)Farba: prírodná, čiernaMateriál: masívne drevo mango, oceľ Vzhľadom na prírodný charakter použitého materiálu a ručný výrobný proces sa produkt môže mierne odlišovať od vyobrazenia na webovej stránke. Každý kus je jedinečný originál.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Dekor | Mahagón |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Zatváranie | Dvierkové |
| Štýl | Rustikálny, Industriálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Hmotnosť | 57 kg |
| Dĺžka | 160 cm |
| Výrobca | LuxD |
Odporúčame

Béžová komoda 200x78 cm Totem – Teulat
V rustikálnom štýle, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 2 e-shopoch

Dvojdverová komoda Kramfors - biela
99×138×42 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom



