Detský kontajner SIMON 2 Halmar
Rozmery 63×37×41 cm
Zľava 5 % na všetko
5% zľava na všetko; platí na celý sortiment.
Platnosť vyprší 31. 5. 2026
72,9 €
História cien
- 28. 5. 2026 - 72,9 €
- 14. 1. 2026 - 72,9 €
- 11. 12. 2025 - 83,3 €
- 4. 12. 2025 - 104,1 €
- 26. 11. 2025 - 98,9 €
- 18. 11. 2025 - 90,2 €
- 13. 11. 2025 - 88,1 €
- 2. 9. 2025 - 90,2 €
- 1. 8. 2025 - 88,5 €
- 26. 7. 2025 - 93,7 €
- 24. 7. 2025 - 91,8 €
- 21. 3. 2025 - 94,6 €
- 28. 2. 2025 - 94,1 €
- 21. 2. 2025 - 87,51 €
- 21. 2. 2025 - 94,1 €
- 18. 2. 2025 - 92,44 €
- 18. 2. 2025 - 99,4 €
- 14. 2. 2025 - 97,28 €
- 14. 2. 2025 - 104,6 €
- 3. 2. 2025 - 92,9 €
- 31. 1. 2025 - 98,7 €
- 30. 1. 2025 - 90 €
- 27. 1. 2025 - 88,2 €
- 24. 1. 2025 - 96,9 €
- 23. 1. 2025 - 92,9 €
- 17. 1. 2025 - 96,9 €
- 13. 1. 2025 - 87,42 €
- 10. 1. 2025 - 94 €
- 3. 12. 2024 - 89,6 €
- 19. 11. 2024 - 96,2 €
- 19. 11. 2024 - 93,1 €
- 4. 11. 2024 - 90,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Detský kontajner na kolieskach SIMON 2 je vyrobený z lakovanej MDF a laminovanej drevotriesky s ABS hranami.Ponúka úložný priestor v podobe 6 šuplíkov.Kovové pojazdy šuplíkov.Farba:biela / čierna kolieskaMateriál:lakovaná MDF / laminovaná drevotrieska / ABS hrany / plastové kolieska / kovRozmery:šírka: 37 cmhĺbka: 41 cmvýška: 63 cmHmotnosť:21 kgDodáva sa v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 63 cm |
Parametre
| Typ otvárania | Klasické |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Drevo, Lamino, Plast |
| Povrchová úprava | Lesk, Mat |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Počet šuplíkov | 6 |
| Kolieska | Plastová |
| Výrobca | Halmar |
