Odporúčame
Nočný stolík Zele KOM1S - dub wotan / biely lesk
Rozmery 38×50×41 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 87 €
- 8. 8. 2024 - 87 €
- 17. 4. 2024 - 52 €
- 3. 4. 2024 - 57 €
- 15. 1. 2024 - 61 €
Popis produktu
Vyskladajte si domov snov s kolekciou Zele. Nočný stolík ZELE KOM1S z tejto unikátnej kolekcie je tu k Vašim službám, aby sa postaral o Váš dokonalý komfort. Úlohou kolekcie Zele je vytvoriť harmonický a moderný domov, ktorý bude útočiskom pre celú rodinu. Sympatický vzhľad pramení v príjemnom a útulnom farebnom prevedení prírodného dreva dub wotan a bieleho lesku. Jednoduché línie a minimalistický dizajn zdôrazňujú charakter nábytku, ktorý vytvára ten pravý pocit domova a pokojnú atmosféru. Stolík ponúka bohatý úložný priestor, ktorý určite oceníte. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 50x41x38,5 cm. Vyžaduje jednoduchú montáž, no po nej už môžete naplno využívať výhody tohto skvelého pomocníka.
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 38 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Dekor | Dub |
| Značka | BLACK RED WHITE |
| Typové označenie | Zele KOM1S |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub wotan / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Fóliovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Fóliovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Fóliovaná DTD |
| Výrobca | BLACK RED WHITE |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom











