Porovnajte ceny od 253,79 € do 274,09 € v 3 e-shopoch:
Garthen 62836 Záhradný gril s udiarňou XL - 120 x 55 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 253,79 € do 274,09 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 260,56 €
- 16. 4. 2026 - 260,56 €
- 3. 3. 2026 - 253,37 €
- 2. 2. 2026 - 249,9 €
- 20. 1. 2026 - 246,7 €
- 14. 7. 2025 - 280,69 €
- 11. 7. 2025 - 253,45 €
- 30. 5. 2026 - 253,79 €
- 16. 4. 2026 - 253,79 €
- 3. 3. 2026 - 246,79 €
- 2. 2. 2026 - 240,29 €
- 20. 1. 2026 - 240,29 €
- 14. 7. 2025 - 269,89 €
- 11. 7. 2025 - 198,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Tento gril je skutočne všestranný a vhodný pre začiatočníkov a tiež pre profesionálov. Vie grilovať, údiť, variť, piecť, dovarovať a udržiavať stálu teplotu - vďaka 2 grilovacím komorám nemáte žiadne limity. Grilovacia lokomotíva sa skladá z tepelne odolného, práškovo lakovaného plechu 1-1,5 mm s guľatým rúrovým rámom. Navyše je gril vybavený dvomi transportnými kolesami, vďaka ktorým ho môžete počas okamihu podľa potreby presunúť kamkoľvek na záhrade alebo terase. Integrovaný ukazovateľ teploty vo veku zaisťuje optimálne výsledky pre potraviny. Technické údaje: materiál krytu: plech s práškovým povrchom otočný ohrievací rošt rám z guľatých rúrok hrúbka plechu: cca 1 - 1,5 mm kolesá: oceľové - 25 cm indikátor teploty škrtiaci ventil pre reguláciu teploty police: dolná časť - 30 x 56 cm odkladacia plocha: dole - 30 x 56 cm, vpredu - 60 x 17 cm dvierka na popol so západkou teplomer 2 komory: grilovací box, ohnisko rozmery ohniska: 35 x 32 cm rozmery grilovacieho boxu: 70 x 35 cm celkové rozmery: d 125 x š 55 x v 120 cm hmotnosť: 28 kg Obsah balenia: 1 x záhradný gril s udiarňou XL - 120 x 55 cm
Parametre
| Umiestnenie | Stojanové |
|---|---|
| Funkcia údenia | Ano |
| Grilovacia plocha | Rošt |
| Farba | Čierna |
| So stojanom | Áno |
| Mobilný portál | Áno |
| Kontakt | Nie |
| Grilovanie | Áno |
| Odkvapkávacia miska | Nie |
| Lokomotíva | Áno |
| Veľkosť grilovacej plochy | 2450 cm2 |
| Termostat | Nie |
| Možnosť grilovania na dvoch varných plochách | Nie |
| Voda | Nie |
| Výška grilu | 120 cm |
| Malé | Nie |
| Hmotnosť | 28 kg |
| Bezdymové | Nie |
| Kotol | Nie |
| Skladacie | Áno |
| Zabudovaná stránka | Nie |
| Piezoelektrické zapaľovanie | Nie |
| Nepriľnavý povrch | Nie |
| S udiarňou | Áno |
| Výrobca | Garthen |
| S roštom z nehrdzavejúcej ocele | Nie |
| Sud | Nie |
| Prenosný | Áno |
| Šírka grilu | 55 cm |
| Stolný počítač | Nie |
| Hĺbka grilu | 120 cm |
| Materiál grilu | List |
| Okrúhle | Nie |
| Odklápací kryt | Áno |
| Cieľová destinácia | Záhrada |
| Kufrík | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Lávové kamene | Nie |
| Raclette | Nie |
| Cestovanie | Áno |
| Pre kusové drevo | Nie |
| Typ grilu | Grilovanie s udiarňou |
| Otočné koliesko s ihlou | Nie |
| Záhrada | Áno |
| Jednorazové | Nie |
| Na balkóne | Nie |
Podobné produkty

Americký gril s policami
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom

Guľatý gril na drevené uhlie
Na drevené uhlie, stolný, s roštom
Dostupné v 6 e-shopoch

Outsunny Nerezový BBQ Gril na Uhlie s Teplomerom a Kolesami, Grilovací Vozík s Nádržou na Uhlie, Na Grilovanie a Kempovanie, Záhrada 115 x 67 x 107 cm
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Skladom
Outsunny Uhlový Gril z Nerezovej Ocele BBQ Smoker s Grilovacou Mriežkou, Stojanový Gril na Barbecue, Kempovanie, Patio, Záhrada 94 x 39 x 70 cm | Aoso
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Skladom
Záhradný gril Planta na kolieskach
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom

Gril Kamado Egg 18" keramický, priemer 38,3 cm, zelený
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Skladom
Gril Kamado Egg 16" keramický, priemer 32,5 cm, čierny
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Skladom
Noela BBQ gril na drevené uhlie
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Outsunny 3-poschodový grilovací vozík – nerezová pracovná doska, nastaviteľné police, kolieska s brzdou, háčiky – čierny | Aosom
Plynový, stojanový, s roštom
Skladom
Outsunny Gril na uhlie s vekom a policami, kempingový gril na kolieskach, termometer, dymovod pre záhradu z nehrdzavejúcej ocele čierny | Aosom
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Skladom
Gril Kamado Egg 16" keramický, priemer 32,5 cm, červený
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Skladom
Teesa TSA0251 Plynový gril 5007 MASTER, 5 horákov, 12 kW, čierno-strieborný
Plynový, stojanový, s bočným horákom
Skladom
Outsunny Uhlový Gril BBQ na Piknik do Záhrady a Kempovanie 83x46x87 cm | Aosom
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Skladom
Outsunny grilovací vozík s nerezovým podnosom, viacúčelový, 6 háčikov, skladacia polica, 3 úrovne, 2 kolieska | Aosom
Na drevené uhlie, stojanový, priemer
Skladom
Záhradná udiareň a gril 3v1
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Dostupné v 4 e-shopoch

Happy Green Záhradný gril WOOD II.
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Na odoslanie o 4 dni
Outsunny nerezový kuchynský a grilovací vozík s kolieskami, sklopným bočným stolíkom, držiakom na papierové utierky a vešiakom — čierny (115 × 67,5 ×
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Skladom
Teesa TSA0080 Plynový gril 2000, 2 horáky, 5 kW, čierny
Plynový, stojanový, s roštom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický gril Kamado Egg 16T", priemer 33,5 cm, červený
Na drevené uhlie, s funkciou údenia, s roštom
Skladom
Gril Kamado Egg 26" s kolieskami, priemer roštu 57,4 cm, čierny
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Skladom
Gril Kamado Egg 18" keramický, priemer 38,3 cm, červený
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Skladom
Záhradný gril obĺžnikový na kolesách Dr. Grill
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom

Gril Strend Pro Fiesta, prevedenie rust, oceľ, priemer 100 cm, s ohniskom ()
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Skladom
Verk 27096 Záhradný gril na drevené uhlie okrúhly
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plynový BBQ gril Avenberg DAKOTA
Plynový, stojanový, s roštom
Skladom
Gril Kamado Egg 18" keramický, priemer 38,3 cm, čierny
Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Outsunny Gril na drevené uhlie Prenosný Gril so Štýlovou Nerezovou Sklopnou Tácou na Prísady a Úložným Regalovým Prezidentom pre Záhradu a Kempovanie
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Skladom
Praktický gril na drevené uhlie, 35×39×63 cm
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom

Gril Strend Pro Fiesta, prevedenie antracit, oceľ priemer 100 cm, s ohniskom ()
Na drevené uhlie, stojanový, s roštom
Skladom
Outsunny plynový gril 5 kW, 2 horáky — nerezový vozík s bočnými stolíkmi, dolnou policou, teplomerom a smaltovaným roštom | Aosom
Plynový, stojanový, s roštom
Skladom
Multifunkčný gril s udiarňou + elektrická ihla KRISTEN
Elektrický, na drevené uhlie, stojanový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Garthen 693 Záhradný mini gril guľatý ružový
Na drevené uhlie, stolný, stojanový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Kokiskashop.sk

GamesPlanet® 57275 Biliardový stôl pool biliardový stôl s vybavením, 4 ft, zelený
Priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Sivé schody pre psov a mačky, 3 schody, mäkký plyš
Cestovanie, preprava psov
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 80 x 80 cm
80×80 cm, s osvetlením, štvorcové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1421 Biliardový stôl pool biliard s vybavením, 6 ft
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
JAGO plachta 650 g/m², hliníkové oká, sivá, 4 x 7 m
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Multifunkčný herný stôl 15 v 1 čierny korpus
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Slnečník STANDART 4 m béžový s kľučkou
260 cm, ⌀ 400 cm, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Divero Cuneo 2290 Umývadlo z prírodného kameňa
Kamenné, dizajnové, hranaté
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Garthen 590 Záhradný párty stan - biely 3 x 3 m + 2 bočné steny
197×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 1625 Držiak na TV a LCD monitory do 66 "
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 90 x 70 cm
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 2024 Nástenný držiak na ploché LCD TV - profi do 52"
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Umývadlo z kameňa DIVERO - čierny mramor 43778
42×9 cm, na dosku, kamenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1227 Stolný futbal 121 x 101 x 79 cm, buk
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská posteľová zábrana Jaron 180 cm, výškovo nastaviteľná
Zábrany, kovová, textilná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Výrobník ľadu IceOracle, čierny
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY® Nástenný držiak na TV, VESA 600 x 400
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
JAGO Odpadkový kôš s popolníkom, 17 l, čierny
61×25 cm, ⌀ 25 cm, nerezový, s vekom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom





