Odporúčame
ALLIBERT SAMANNA záhradná stolička, Cappuccino
História cien
- 26. 5. 2026 - 51,09 €
- 14. 7. 2025 - 51,09 €
- 15. 1. 2024 - 36,79 €
Popis produktu
Záhradné plastové kreslo vo farbe capuccino. Moderný design, ľahká údržba, vysoká odolnosť. Technické údaje: výška výrobku: 83 cm výška sedu od zeme: 45 cm šírka výrobku: 58 cm hĺbka výrobku: 53 cm hmotnosť: 3,3 kg nosnosť: 100 kg materiál: plast farba: capuccino polohovacie: nie hĺbka sedu: 45 cm výška operadla: 42 cm Obsah balenia: 1 x SAMANNA kreslo - capuccino
Parametre
| Materiál | Plast |
|---|---|
| S podrúčkami | Ano |
| Typ | Pevné |
| Rozmery | 83 x 58 x 53 cm |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Typ materiálu | Plast |
| Polohovateľné | Nie |
| Kempingové stoličky | Nie |
| Skladacie | Nie |
| Výrobca | Keter |
| Hĺbka vankúša sedadla | 45 cm |
| Detské | Nie |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
Najlepšie produkty od Kokiskashop.sk

Detská posteľová zábrana Jaron 180 cm, výškovo nastaviteľná
Zábrany
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sivé schody pre psov a mačky, 3 schody, mäkký plyš
Cestovanie, preprava psov
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 57275 Biliardový stôl pool biliardový stôl s vybavením, 4 ft, zelený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1227 Stolný futbal 121 x 101 x 79 cm, buk
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 90 x 70 cm
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 80 x 80 cm
80×80 cm, s osvetlením, štvorcové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Slnečník STANDART 4 m béžový s kľučkou
260 cm, ⌀ 400 cm, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 2024 Nástenný držiak na ploché LCD TV - profi do 52"
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1421 Biliardový stôl pool biliard s vybavením, 6 ft
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY® Nástenný držiak na TV, VESA 600 x 400
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Multifunkčný herný stôl 15 v 1 čierny korpus
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 60 x 80 cm
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Divero Divero umývadlo z prírodného kameňa Turin D00655
Kamenné, dizajnové, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mounty 30282 Nástenný držiak na LCD TV - 30"
Nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 2022 Nástenný držiak na TV - polohovateľný
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
STILISTA Skriňa na 1 popolnicu, 68 x 124 x 80 cm, antracit
124×68×80 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
JAGO Odpadkový kôš s popolníkom, 17 l, čierny
61×25 cm, ⌀ 25 cm, nerezový, s vekom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Divero Modena 94 Kamenné umývadlo - leštený mramor
45×12 cm, na dosku, kamenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom













