Odporúčame
Nie je skladom
Kombinovaná kúpeľňová skrinka, biela pololesk/dub sonoma, LESSY LI 05
Popis produktu
Kombinovaná kúpeľňová skrinka LESSY LI 05 Materiál: DTD laminovaná Farebné prevedenie: biela pololesk/dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 38x35x191 cm Vrchná časť: 16 mm Spodná časť: 22 mm 2-dverová Vysoká 1 šuplík Otvorene police Dodávané v demonte
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub sonoma |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 191.0 cm |
| Sirka | 38.0 cm |
| Hlbka | 35.0 cm |
| Styl | Moderný |



