Odporúčame
Nie je skladom
Obývacia stena, dub sonoma, SALESA
Popis produktu
Obývacia stena SALESA vo farebnom prevedení dub sonoma. Dve skrinky s vitrínami, RTV stolík, polica. Rozmery (ŠxHxV): 234,8x40,2x175 cm Dodávané v demonte.
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Závesné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Čierna |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 175.0 cm |
| Sirka | 234.8 cm |
| Hlbka | 44.5 cm |
| Styl | Moderný |

