Odporúčame
Skriňa, 2 - dverová, dub sonoma, GWEN 70425
Popis produktu
2-dverová skriňa GWEN 70425 Materiál: DTD fóliovaná Prevedenie:dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 77,6x49,5x200,4 cm Hrúbka materiálu: 12 mm Vešiaková časť Tri šuplíky Dodávané v demonte
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Khaki |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 56.5 kg |
| Vyska | 200.4 cm |
| Sirka | 77.6 cm |
| Hlbka | 49.5 cm |
| Styl | Klasický |
| Dvojdverova | 1 |



















