





Rozmery 50×43×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpte si tento multifunkčný box, ktorý môžete využiť na podušky, náradie alebo hračky. K jeho zostaveniu nie je potrebné žiadne náradie. Odhadovaný čas zostavenia je 10 minút. Na boxu sa nesmie sedieť ani stáť. Možno naň umiestniť zámok, ktorý nie je súčasťou balenia.Box je určený len do vnútorných priestorov.
| Šírka: | 43 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| S lavicou | Ano |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka (cm) | 44 cm |
| Objem (l) | 90 l |
| Šírka (cm) | 42,5 cm |
| Výška (cm) | 50 cm |
| Výrobca | 4-Home |

58×118×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
58×118×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom