Odporúčame
Kreslo Born - sivá
Rozmery 93×110×91 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 339 €
- 12. 8. 2024 - 339 €
- 17. 4. 2024 - 239 €
- 3. 4. 2024 - 258 €
- 15. 1. 2024 - 276 €
Popis produktu
Vycibrená elegancia a luxus, aj tak by sa dalo nazvať celočalúnené kreslo BORN. Vyrobené je z kvalitných materiálov, ako je látka Cablo v nadčasovej sivej farbe. Sedacia časť je vyplnená pružinou, ktorá zabezpečuje komfortnejšie sedenie. Kreslo svojimi jemnými líniami kamkoľvek zapadne a vkusne doladí každý interiér. Rozmery unikátneho a nesmierne pohodlného kresla sú (ŠxHxV): 110x91x93 cm, výška sedu je 46 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Dekoratívne prešitie operadiel pridáva na kráse tohto kresla, ktoré sa stane Vaším najlepším spoločníkom. Dodávané je v demonte, váži 35 kg.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 91 cm |
| Výška: | 93 cm |
Parametre
| Materiál | Látka |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 35 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.9833 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Born |
| Hĺbka sedadla (cm) | 55 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Cablo 14 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom





















