

Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieKrásne vyzerajúca porcelánová mliekovka a cukornička s vloženou lyžičkou a bambusovým viečkom. Obe nádoby s objemom 0,28 l sú usadené v bambusovom stojane s dekoratívnym držadlom. V kombinácii s bielymi porcelánovými šálkami z kolekcie Whiteline navodí tú správnu náladu pri podávaní horúcej kávy alebo lahodného čaju. Bude krásnou ozdobou prestretého stola aj konferenčného stolíka a zapadne do jednoduchého moderného interiéru aj rustikálne poňatých obytných priestorov.V umývačke riadu je možné umývať iba porcelánové časti sady.Obsah sady: mliekovka - objem 0,28 l, pr. 7 cm, v. 10 cm cukornička s bambusovým viečkom a lyžičkou - objem 0,28 l, pr. 8 cm, v. 9 cm stojan 20,5 x 9 x 15 cm
| Sady | Ano |
|---|---|
| Typ | S lyžičkou |
| Farba | Biela |
| Materiál | Porcelán |
| Dĺžka (cm) | 20,5 cm |
| Počet kusov v sade | 3 ks |
| Šírka (cm) | 9 cm |
| Umývačka riadu | Áno |
| Výška (cm) | 5 cm |
| Výrobca | Orion |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Praktický pomocník
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky