





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Doprajte si exkluzívne pohodlie a dajte zbohom baktériám s extra jemným uterákom a osuškou z radu Bamboo Premium. Vďaka vysokému obsahu bambusových vlákien (70 %) je materiál nielen veľmi šetrný k pokožke, ale tiež má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, ktoré bránia tvorbe plesní a množeniu baktérií. Kombinácia bambusových vlákien a jemnej bavlny zaisťuje vysokú savosť a dokonalú jemnosť, ktorá vás bude rozmaznávať každý deň. S kvalitnou sadou Bamboo Premium doprajete svojej pokožke po kúpeli tú najlepšiu starostlivosť. Navyše vďaka veselej farbe a štýlovej bordúre skvele doladíte svoju kúpeľňu. Materiál je vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vhodný aj pre jemnú detskú pokožku a pre alergikov. Súprava obsahuje: 1x uterák 50 x 100 cm 1x osušku 70 x 140 cm
| Šírka: | 50-70 cm |
|---|
| Rýchloschnúce | Ano |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Bambus |
| Množstvo | Sady |
| Motív | Jednofarebný, Zvieratká |
| Farba | Biela |
| Gramáž | 450 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Počet kusov v sade | 2 ks |
| Rozmery | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Sušička | Áno |
| Veľkosť | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Výrobca | 4Home |

70×100 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 4 dni
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
50×100 cm, bavlnený, froté
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, bavlnený, froté
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, froté
Skladom