Odporúčame
Psací stůl borovice Eduard šedá hloubka 55
Rozmery 74×100×55 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 437 €
- 31. 1. 2024 - 437 €
Popis produktu
O PRODUKTU Psací stůl Eduard má funkční uspořádání, a tak se hodí do kanceláře i do domácnosti. Je zhotoven z přírodního borovicového dřeva, takže má stabilní a odolnou konstrukci. Díky univerzálnímu vzhledu se hodí do pokoje pro mladé, do klasických i moderních interiérů. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva nejlepší kvality a natřen 3 vrstvami ekologického laku. Jako jedni z mála používáme při výrobě laky, které mají certifikát Státní hygienické stanice. Laky, které používáme, jsou schváleny pro použití na předmětech, s kterými přicházejí do styku děti (shoda s normou DIN EN 71, č. 3). Výrobek je dodáván v balících a je určen pro samostatnou montáž. Rozměry: Cena obsahuje: Celková šířka: 100cm Celková výška: 74cm Celková hloubka: 55cm Tloušťka desky: 2cm Psací stůl dřevěný Eduard Montážní sadu + klíč Návod k montáži Pojištěnou zásilku
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 74 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Písacie |
| Dekor | Borovica |
| Farba | Sivá |
| Štýl | Moderný |
| Výrobca | AMI Nábytek |































