Odporúčame
Ib Laursen Kovový vešiak so šiestimi háčikmi Black
Rozmery 9×4 cm
29,16 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 29,16 €
- 21. 4. 2026 - 29,16 €
- 12. 4. 2026 - 23,33 €
- 15. 12. 2025 - 29,16 €
- 7. 12. 2025 - 24,79 €
- 2. 12. 2025 - 29,16 €
- 26. 11. 2025 - 23,33 €
- 18. 11. 2025 - 29,16 €
- 9. 11. 2025 - 23,33 €
- 4. 11. 2025 - 29,16 €
- 28. 10. 2025 - 23,33 €
- 21. 10. 2025 - 29,16 €
- 12. 10. 2025 - 23,33 €
- 16. 9. 2025 - 29,16 €
- 7. 9. 2025 - 23,33 €
- 27. 8. 2025 - 29,16 €
- 8. 4. 2024 - 25,06 €
- 20. 3. 2024 - 31,33 €
- 12. 3. 2024 - 25,06 €
- 14. 2. 2024 - 25,06 €
- 31. 1. 2024 - 31,33 €
- 20. 2. 2024 - 31,33 €
Popis produktu
Hľadáte praktické a zároveň štýlové úložné riešenie do kuchyne? Skúste tradičnú nástennú tyč v čiernom prevedení do dánskej značky Ib Laursen ! Tyč s háčikmi je vyrobená z kovu s čiernym náterom . Skvele sa hodí na kuchynské náčinie, utierky, chňapky i panvice alebo do pracovne na kreatívne potreby. Jej čierna farba dodá vášmu domu ten správny šmrnc. dĺžka 50 cm / šírka 9,5 cm / hĺbka 4 cm Vyrobené z kovu. Montážny materiál nie je súčasťou balenia.
Rozmery
| Šírka: | 4 cm |
|---|---|
| Výška: | 9 cm |
Parametre
| Typ | Nástenný |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Barva | Čierna |
| Šířka | 4cm |
| Délka | 50cm |
| Výrobca | Ib Laursen |










