Odporúčame
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
Rozmery 85×110×35 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- spoľahlivosť a komunikácia (20%)
- dobrá cena (20%)
- trochu dlhšia doba dodania (20%)
História cien
- 26. 5. 2026 - 177 €
- 18. 2. 2025 - 177 €
- 1. 1. 2025 - 104 €
- 30. 11. 2024 - 102 €
- 25. 11. 2024 - 97 €
- 10. 10. 2024 - 165 €
- 28. 9. 2024 - 160 €
- 16. 7. 2024 - 158 €
- 1. 7. 2024 - 155 €
- 24. 6. 2024 - 163 €
- 29. 2. 2024 - 158 €
- 17. 2. 2024 - 167 €
- 15. 1. 2024 - 162 €
Popis produktu
Komoda JULIA K13D3 ponúka 3 dvierka a 3 kvalitné zásuvky. Úchytky sú dizajnové a praktické. Dodáva sa v jednom balení spolu s návodom na montáž. Rozmery: šírka110 cm výška: 85 cm hĺbka: 35 cm Rozmery v centimetroch, viď tiež obrázok.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Typ otvárania | Klasické |
| Dekor | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 40 kg |
| Hrana | ABS |
| Počet dverí | 3 |
| Farba produktu | Biela;Hnedá;Sivá |
| Počet zásuviek | 3 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | BESTSELLER |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- spoľahlivosť a komunikácia (20%)
- dobrá cena (20%)
- jednoduchá montáž (40%)
- trochu dlhšia doba dodania (20%)
Používateľské recenzie
Spoľahlivosť, komunikácia
Troch dlhšia doba dodania
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
dobrá cena
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Pri dodávke a ani pri montáži sa nevyskytli žiadne problémy. Komoda slúži na to, na čo bola určená.
jednoduchá montáž
Nenašla sa žiadna
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Nič len spokojnosť
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Poskladané jednoduché,skoro nijaké nastavenia dverí
Žiadne
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň








