Odporúčame
Komoda JULIA K15S Sonoma
Rozmery 85×74×35 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Pekný dizajn (11%)
- Spokojnosť s produktom (33%)
- Chýbajúce skrutky (22%)
- Zložitá montáž (22%)
História cien
- 26. 5. 2026 - 160 €
- 18. 2. 2025 - 160 €
- 1. 1. 2025 - 94 €
- 30. 11. 2024 - 92 €
- 25. 11. 2024 - 88 €
- 10. 10. 2024 - 150 €
- 28. 9. 2024 - 146 €
- 16. 7. 2024 - 145 €
- 1. 7. 2024 - 143 €
- 24. 6. 2024 - 151 €
- 29. 2. 2024 - 145 €
- 17. 2. 2024 - 153 €
- 15. 1. 2024 - 148 €
Popis produktu
Komoda JULIA K15S ponúka 5 kvalitných zásuviek na kovových koľajničkách. Úchytky sú dizajnové a praktické. Dodáva sa v jednom balení spolu s návodom na montáž. Rozmery: šírka: 74 cm výška: 85 cm hĺbka: 35 cm Rozmery v milimetroch, viď tiež obrázok.
Rozmery
| Šírka: | 74 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Zatváranie | Zásuvkové |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Dekor | Dub sonoma |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 34 kg |
| Hrana | ABS |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál |
| Farba produktu | Biela;Hnedá;Sivá |
| Počet zásuviek | 5 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | BESTSELLER |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Pekný dizajn (11%)
- Spokojnosť s produktom (33%)
- Veľa úložného miesta (11%)
- Chýbajúce skrutky (22%)
- Zložitá montáž (22%)
- Nesedia medzery medzi šuflíkmi (11%)
Používateľské recenzie
Z môjho pohľadu pekný dizajn.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Chýbali skrutky na zaskrutkovanie a uchopenie toho držátka
už jednu mám, prikúpila som si ďaľšiu, spokojná
chýbali skrutky
Prílohy:
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Absolútne nepoužiteľný Poľský šrot kde nič nepasuje ako má, zásuvkové koľajničky sú krivé nedolieha pri zatvaraní nič. A materiál ? Riedky ani skrutky v ňom nedržia. Jedným slovom kopa nepoužiteľného odpadu, tu niet čo hodnotiť pretože to nie je produkt ale ŠROT
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Som spokojný.
Dobrá nosnosť
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Plní funkciu veľa úložného miesta
Veľa času a trpezlivosti pri skladaní
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň







