
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
58×50×87 cm, kovové, skladacie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoRozmery 210×102×134 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závěsné ratanové křeslo HIGOLD MOON je z odolné hliníkové konstrukce, hrubého polstru a plochého UV umělého ratanu. Stojan je vyroben z kovu. Díky odolné konstrukci je křeslo vhodné k příjemné relaxaci nebo odpočinku venku. Křeslo má nosnost 120 kg. Vybírat můžete z barevných variant bílé a antracitové. Elegantné relaxačné závesne kreslo s kovovou konštrukciou a hrubým polstrom.Materiál: hliníková konštrukcia kreslakovový stojanplochý UV stabilný umelý ratanDostupné v dvoch farebných prevedeniach: ANTRACIT BIELARozmery: výška 210 cmšírka 102 cmhĺbka 134 cmNosnosť: do 120 kg
| Šírka: | 102 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 134 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Materiál | Kov, Umelý ratan |
|---|---|
| S podrúčkami | Ano |
| Polstre súčasťou balenia | Ano |
| Typ | Závesné |
| Farba | Biela |

58×50×87 cm, kovové, skladacie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×90×60 cm, drevené, závesné
Skladom
Hojdacie, kovové, závesné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, závesné, z ratanu
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, závesné, z ratanu
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, kovové, skladacie
Skladom
Hojdacie, kovové, závesné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, kovové, skladacie
Skladom
Hojdacie, kovové, závesné
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, s polstrami
Skladom